Yetişkinler için bir platform olan OnlyFans'in ünlü fenomenlerinden Kitty Lixo, katıldığı bir podcastte, kapatılan Instagram hesabını geri almak için Facebook...

Yetişkinler için bir platform olan OnlyFans'in ünlü fenomenlerinden Kitty Lixo, katıldığı bir podcastte, kapatılan Instagram hesabını geri almak için Facebook çalışanlarıyla seks yaptığını iddia etti. Bildiğiniz gibi Instagram hesabınız çeşitli nedenlerle kapatılabilir. Bunlar cinsel içerikli paylaşımlar, yalan ve yanlış bilgi ya da kan-vahşet görüntüsü paylaşımı gibi birçok nedenler olabilir. Hesabımız banlandıktan sonra ise Instagram ile iletişime geçip bu hesabı yeniden açtırma şansımız var. Şimdiki haberimizde ise ünlü OnlyFans fenomeninin, Instagram banını açtırmak için kullandığı ilginç yöntemi anlatıyoruz... OnlyFans, insanların cinsel içerikli fotoğraf ve videolarını paylaştığı ve insanların bunları para karşılığında görebildiği bir yetişkin platformu. Tıpkı diğer sosyal medya platformlarında olduğu gibi burada da fenomen isimler var ve bunlardan biri de Kitty Lixo. Kitty Lixo, katıldığı bir podcast yayınında, kapatılan Instagram hesabını LinkedIn üzerinden bulduğu Instagram çalışanlarıyla seks yaparak açtırdığını iddia etti. İşte o podcast yayınından konuyla ilgili kısım: https://twitter.com/adam22/status/1527005564802600960

"Buluştuk, onlarla yattım ve hesabımı üç kez geri aldım"

Kitty Lixo, Instagram hesabının "cinsel teşvik" nedeniyle kapandığı açıkladı ve hesabının tekrar açılması için yaptığı başvurunun reddedildiğini söyledi. Ardından Instagram’a yeniden şikâyette bulunan Lixo, bu kez hesabının kapatılma nedeninin cinsel teşvik değil, hesabının hacklenmesi olarak belirtildiğini söyledi. Instagram'ın bu tutarsız cevapları ardından farklı bir yönteme yönelen Lixo ise şunları anlattı:
“Arkadaşım bana temelde Instagram hesabınızı ne zaman kapattığınızı ve hangi departmanların hangi şeyler üzerinde çalıştığını öğretti. Temel olarak, dürüstlük departmanının incelemeye hazır olduğunu söyledi. LinkedIn üzerinden, Instagram'ın söz konusu departmanında çalışan kişileri buldum. Sonra bu kişileri Instagram'da stalkladım ve yedek hesabımla bu kişilere mesaj attım. Daha sonrasında bu kişilerin bazılarıyla buluştum. Buluştuk, birkaçıyla yattım ve hesabımı üç kez geri alabildim.”
Neden böyle bir yola başvurduğu sorusuna ise, hesabının takipçi sayısını artırmak için çok uğraştığını ve kapanan hesabını açtırmak için başka bir yol olmadığını söyledi. Ayrıca seçtiği yöntemden pişman olmadığını da “Bir daha olsa %100 bir daha yapardım.” diyerek açıkladı.