Ünlü yönetmen George Miller'ın İstanbul'da geçecek olan yeni filmi Three Thousand Years of Longing'den ilk fragman paylaşıldı. Filmin kadrosunda Türk oyuncuların da b...

Ünlü yönetmen George Miller'ın İstanbul'da geçecek olan yeni filmi Three Thousand Years of Longing'den ilk fragman paylaşıldı. Filmin kadrosunda Türk oyuncuların da bulunacağı belirtildi.

31 Ağustos'ta vizyonda

Son olarak 2015 yılında vizyona giren Oscar ödüllü Max Max: Fury Road filminin yönetmeni George Miller, fantastik türde olan yeni filmi Three Thousand Years of Longing ile geri dönüyor. George Miller'ın yönettiği ve yazdığı film, fantastik, dram ve romantik ögeleri bir arada sunuyor. Ayrıca filmin büyük bir kısmı da İstanbul'da geçecek. İşte Three Thousand Years of Longing filminin fragmanı: İngiliz yazar A.S. Byatt’ın 1994 tarihinde yayınlanan ‘The Djinn in the Nightingale’s Eye’ isimli kitabından uyarlanan yapım, 31 Ağustos 2022'de vizyona girecek. Filmin konusuna gelirsek; bir seyahat sırasında bir kavanoza hapsedilmiş bir cin ile karşılaşan Alithea isimli karakterin fantastik hikâyesini anlatacak. Şu sıralarda devam eden Cannes Film Festivali'nde ise filmin ilk gösterimi yapılacak. Filmin başrolünde ise ünlü oyuncular Tilda Swinton ve Idris Elba'yı görüyoruz. Türk oyuncular Erdil Yaşaroğlu, Zerrin Tekindor, Ece Yüksel, Oğulcan Arman Uslu da kadroda bulunan isimler.