Marvel evrenninin en sevilen karakterlerinden Thor‘un sinematik evrendeki popülerliği de oldukça büyük. Ayrıca Thor filmleri de oldukça beğenilmişti. 2022’de çıkacak olan yeni Thor filmi Thor: Love and Thunder, izleyicilere oldukça kaliteli bir film vadedecek. En azından yönetmeni öyle söylüyor…

Marvel sinematik evreninin yeni dönemi Black Widow ile başlayacak. Yeni dönemin en çok beklenen filmlerinden biri de Thor: Love and Thunder. Filmin yönetmeni geçtiğimiz günlerde oldukça heyecanlandıran açıklamalar yaptı.

Taika Waititi, bir röportaja katıldı. Röportajda çekimlerin bitmesine yaklaşık 4 hafta kaldığını söyleyen Waititi, “Bu, şimdiye kadarki en iyi Marvel filmi olabilir.” cümlesini kullandı. Daha öncesinde ise Marvel tarafından, barındırdığı karakterler ve filmin büyüklüğü açısından Endgame ile benzer bir film olacağı söylenmişti. Şu ana kadar duyurulan oyuncular da aslında bu durumu destekliyor.

Bu filmin ayrıca Chris Hemsworth‘a bir veda olması ve yerini Natalie Portman’a bırakacağı bir film olması bekleniyor. Aynı şekilde filmin kötüsünün Christian Bale olması da heyecanı arttıran detaylardan birisi.

Thor: Love and Thunder’ın vizyon tarihi ise 6 Mayıs 2022. Filmin şu an için oyuncu kadrosu şöyle: Chris Hemsworth, Natalie Portman, Christian Bale, Tessa Thompson, Chris Pratt, Sean Gunn, Karen Gillan, Matt Damon ve Russell Crowe.

 

OKUYUN  Loki dizisi ne zaman çıkacak? Dizide kimler yer alacak? Hikayesi ne?