Cameron Diaz, emekliliğini resmen sona erdirerek, Jamie Foxx ile birlikte yeni bir Netflix Orijinal filminde oynamaya hazırlanıyor. Jamie Foxx yeni filmi, "Back in Action" başlıklı tweetiyle duyurdu ve emeklilikten geri dönen MLS oyuncusu efsane Tom Brady ile Cameron Diaz'ı tanıştırdığı telefon görüşmesini paylaştı. Bildiğiniz gibi efsane Amerikan Futbolu oyuncusu Tom Brady, emeklilik kararı aldıktan 40 gün sonra geri dönmüştü.

62-Picture1W

Bir basın açıklamasında Netflix, Horrible Bosses'un arkasındaki yönetmen Seth Gordon tarafından yönetilen ve yazılan bir aksiyon-komedi filmi geleceği dşında yaklaşan filmle ilgili fazla bilgi vermedi. Filmin prodüksiyonu bu yıl başlayacak. 

Cameron Diaz en son Jamie Fox'un da yer aldığı 2014 yapımı Annie de rol almıştı. Çift daha önce 1999 spor draması Any Given Sunday'de de birlikte oynamıştı.

İşte Jamie Fox'un paylaştığı eğlenceli Tweet:

Netflix, Witcher'ın yeni animasyon filmini duyurdu! Netflix, Witcher'ın yeni animasyon filmini duyurdu!

Netflix'in şu anda ABD ve Kanada'da 74,58 milyon ve dünya çapında yaklaşık 222 milyon abonesi bulunurken, platform 2022'nin ilk çeyreğinde ilk kez abone kaybettiğini açıkladı.  Mayıs ayında yapılan bir anket , geçen çeyrekte 3,6 milyon kişinin platform aboneliğini iptal etmesiyle birlikte, daha uzun vadeli abonelerin Netflix'ten ayrıldığını ortaya koydu.

Netflix'in Jamie Foxx'un da yer aldığı Project Power , 2020'de yayınlandığında 75 milyon izleyiciye ulaşmayı başardı . Geçen yıl Netflix, Dwayne Johnson, Gal Gadot ve Ryan Reynolds ile Red Notice yayınladı ve ayrıca önümüzdeki ay başrollerini Chris Evans ve Ryan Gosling'in paylaştığı The Gray Man vizyona girecek. 

Bakalım tüm bu filmler, Netflix'in  kullanıcı çekmesine katkı sağlayacak mı?

Editör: Burak Karahan