ABD'den çip sevkiyatına büyük darbe! ABD'den çip sevkiyatına büyük darbe!

RTX 30 serisinde indirim yapan ve RTX 3080, RTX 3080 Ti, RTX 3090 ve RTX 3090 Ti ekran kartlarının stoklarını artıran NVIDIA, oyuncuların sevineceği bir kampanyayı duyurdu.

RTX 40 serisi ekran kartları öncesinde kampanyalar yapmaya devam eden NVIDIA, RTX 30 serisi ekran kartı alanlara oyun hediye ediyor. GeForce RTX 3090 Ti, 3090, 3080 Ti, 3080 masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya ekran kartı altığınızda Ghostwire: Tokyo, DOOM Eternal, DOOM Eternal: The Ancient Gods Part One ve Part Two ve BATTLEMODE oyunlarına sahip olabileceksiniz.

geforce-bethesda-bundle-shop-platform-850-dl

Sınırlı bir süre geçerli olacak kampanya Türkiye'de Game Garaj, İtopya Gaming.Gen.T ve QP bilgisayar firmalarından alınacak kartlarda geçerli olacak.

Korkularınızla Yüzleşin isimli kampanya 12 Temmuz ve 1 Ağustos tarihleri arasında geçerli. Kodların kullanım süresi ise 1 Eylül’de sona erecek.

Kampanyanın koşulları şöyle:

Şartlar ve Koşullar

HUKUKİ BİLGİ  
Paket Adı: GEFORCE RTX Paketiyle Korkularınızla Yüzleşin
Paket Bilgisi: Ghostwire müşterisi başına bir ücretsiz dijital indirme kodunu sınırlayın: Tokyo, DOOM Eternal ve DOOM Eternal Year One Pass (DOOM Eternal: The Ancient Gods - Part One ve Part Two ve BATTLEMODE içerir) Steam’de stoklarla sınırlıdır.
Uygun Ürünler: GeForce RTX 3090 Ti, 3090, 3080 Ti, 3080 masaüstü, dizüstü bilgisayar sistemlerinde ya da GPU’da geçerlidir.
Başlangıç Tarihi: 12/07/2022
Bitiş Tarihi: 01/08/2022
Kod Kullanma Dönemi Bitiş Tarihi: 01/09/2022

Katılımcı Bölgeler: Bu teklif Rusya ve Çin haricinde (ve kanun ile yasaklanan diğer yerlerde yasak olmak üzere) tüm dünyada geçerlidir.
Uygun iş ortağı ürünlerinin eksiksiz listesi için lütfen Şartlar ve Koşullar’ı inceleyin. Oyun, kampanya dahilindeki ekran kartlarının takılı olduğu bir PC üzerinde, GeForce Experience™ uygulaması aracılığıyla alınmalıdır. Müşteri, kod kullanma işlemi için oyunun yaş gerekliliğini karşılıyor olmalıdır. Bölge/Ülke Gereklilikleri: Bazı kuponların belirli bölge veya ülkelerde kullanılmaları gerekir. Lütfen kodu uygun bölgede/ülkede kullanın.

AVRUPA, ORTA DOĞU, AFRİKA VE HİNDİSTAN BÖLGELERİ İÇİN
Teklif sadece yetkili E-PERAKENDE ve Perakende ortakları üzerinden geçerlidir. Kod kullanma talimatları için buraya tıklayın. Teklif; nakit para veya diğer mal ya da hizmetlerin yerine geçemez, takas edilemez, satılamaz veya kullanılamaz. Yürürlükteki satış vergileri müşterinin sorumluluğundadır. Teklif herhangi başka bir teklif, nakit kartı, Game Time kartı, iskonto veya indirim kuponuyla birlikte kullanılamaz. Ürün stoklarla sınırlıdır. NVIDIA ve Bethesda Softworks bunların acente/şubelerinin bayi, dağıtımcı ve çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz. Yasaklanan yerlerde geçersizdir. İşlem başına bir kişiye bir teklifle sınırlıdır. Kod, müşteriye kampanya dahilindeki bir NVIDIA ürününü satın almasıyla birlikte verilecektir. Oyun, kampanyaya dahil bir grafik kartı takılı olarak alınmalıdır. Müşteri Ghostwire için, 12 ve üzeri olan, oyunun yaş gerekliliğini karşılıyor olmalıdır. Tokyo ve 18 yaş ve üstü için DOOM Eternal'ı kullanın. Bölge/Ülke Gereklilikleri: Bazı kuponların satın alındıkları belirli bölge veya ülkelerde kullanılmaları gerekir. Lütfen kodu uygun bölgede/ülkede kullanın. Katılımcı bayilerin geçerli GPU bulunan kendi markalarına ait dizüstü bilgisayarları da kampanyaya dahildir. Lütfen yetkili bayinin web sitesinde veya mağazasında ürün açıklamasını dikkatlice okuyarak promosyonun bir parçası olduğuna emin olun.
© 2022 NVIDIA Corporation. Tüm hakları saklıdır. NVIDIA, NVIDIA logosu ve GeForce RTX; NVIDIA Corporation’ın ABD ve diğer ülkelerde ticari markaları ve/veya tescilli ticari markalarıdır. Diğer şirket ve ürün adları bağlantılı oldukları ilgili şirketlerin ticari markaları olabilir.

© 2022 Bethesda Softworks LLC, bir ZeniMax Media şirketidir. DOOM, id, id Software ve ilgili logolar; id Software LLC şirketinin ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

© 2022 Bethesda Softworks LLC, bir ZeniMax Media şirketidir. Ghostwire, Tango, Tango Gameworks, Bethesda, Bethesda Softworks, ZeniMax ve ilgili logolar; ZeniMax Media Inc. şirketinin ABD ve/veya diğer ülkelerde tescilli ticari markaları veya ticari markalarıdır. Tüm Hakları Saklıdır.

*Stoklar tükeninceye kadar. Paket, uygun masaüstü bilgisayarlar, dizüstü bilgisayarlar ve GPU’lar için geçerlidir: GeForce RTX 3090 Ti, GeForce RTX 3090, GeForce RTX 3080 Ti, GeForce RTX 3080. Uygun iş ortağı ürünlerinin eksiksiz listesi için lütfen Şartlar ve Koşullar’ı inceleyin. Oyun, kampanya dahilindeki bir masaüstü bilgisayar, dizüstü bilgisayar veya GPU’daki GeForce Experience™ uygulaması aracılığıyla kullanılmalıdır. Müşteri, kod kullanma işlemi için oyunun yaş gerekliliğini karşılıyor olmalıdır. Bölge/Ülke Gereklilikleri: Bazı kuponların belirli bölge veya ülkelerde kullanılmaları gerekir. Lütfen kodu uygun bölgede/ülkede kullanın.

Editör: Burak Karahan