Depremzedeleri kurtarmak için eğitilen kahraman fareler! İlk görevlerini Türkiye'de yapacaklar Depremzedeleri kurtarmak için eğitilen kahraman fareler! İlk görevlerini Türkiye'de yapacaklar
Günümüzde gittikçe daha popüler hale gelmeye başlayan E-spor turnuvalarına el atan Türk Telekom, 2022 yılı etkinliği olacak GameOn için katılım kayıtlarını başlattı. Türk Telekom'un GAMEON organizasyonuyla Haziran ayında başlatılacak olan PUBG ve CS:GO turnuvaları 6 online aşamadan oluşacak ve Aralık ayında offline gerçekleştirilecek finallerle son bulacak. Ayrıca turnuvalara katılım sağlayan rekabetçi E-spor takımları, 200.000 TL'lik ödül havuzundan en büyük payı elde etmek için doyasıya mücadele edecek. GameOn turnuvasında ilk 10'a girmeyi başaran takımların ödülleri ise şu şekilde; GameOn'un 6 ay boyunca devam edecek E-spor etkinliğinin ilki ise PUBG: Battlegrounds Duo turnuvası olacak. İki kişilik takımlarla oynanacak bu rekabetçi turnuvada oyuncular, ödüller ve en iyiler arasında adını duyurmak için finale kadar mücadele edecekler.

GameOn 2022 kayıtları ne zaman başlıyor?

15-26 Haziran arasında hala devam etmekte olan kayıtlara başvurmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Turnuvaya katılım gereksinimleri

  • PlayerUnknown’s Battlegrounds (PUBG) hesabınızı FACEIT'e bağladıktan sonra turnuvaya kayıt gerçekleştirmek.
  • 18 yaşını doldurmak.
  • Katılımcıların Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı veya Türkiye Cumhuriyeti oturum iznine sahip ve Türkiye Cumhuriyeti’nde ikamet ediyor olması gerekmektedir.
  • FACEIT, Steam ve PUBG hesaplarında herhangi bir yasak bulunmaması gerekiyor.
Kural setinde yer alan katılım şartlarını tamamlayan ilk 256 takım, turnuvada mücadele etme hakkını yakalayacak. Ayrıca turnuvaya kabul edilen takımlara, 27 Haziran Pazartesi günü GAMEON sosyal medya hesaplarından ve GAMEON Discord sunucusundan duyuru yapılacak. Gruplardan ilk 8’e girerek Ay Finali’nde mücadele etme hakkı kazanan 32 takım, GAMEON Youtube ve Twitch kanallarından yapılacak canlı yayın üzerinden kıyasıya mücadele edecek. Ayrıca ilk 10 takım, sene sonunda yapılacak büyük finallere gitmeye hak kazanacak.

TURNUVA HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN BURAYA TIKLAYABİLİRSİNİZ.

Değerli düşüncelerinizi biz Megabayt ekibiyle yorumlarda paylaşabilirsiniz.