Apple ürünleri genellikle fiyatları yüksek olan cihazlar olarak biliniyor. Bazı şirketler ise, özel müşterileri için tasarladığı ürünler ile bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Bu akımın son ürünü ise 168.000 TL’lik fiyatıyla iPhone 12 Pro oldu.

Rusya merkezli lüks aksesuar üreticisi Caviar, Ağustos ayında iPhone 12 Pro piyasaya sürülmeden önce 168.000 TL fiyatla ön siparişe açılmıştı. Caviar, genellikle Apple ürünleriyle biliniyor, ancak Samsung ve diğer markalar için de ürünleri özelleştirebiliyor. Bu kez şirket, şaşırtıcı olan ağaç temalı iPad Pro’yu piyasaya sürdü.

iPad Pro Grand Apple’ın fiyatı dudak uçuklatıyor

Caviar, tek bir modelle sınırlı kalmıyor ve iki ekran seçeneği de sunuyor. Ancak 12.9 inç yerine 13 inç yazmak harika olsa da, 1 TB’lik en büyük depolama alanını seçtiğinizde 185.690 $ ödemeniz gerekiyor. Bu fiyat, Türk Lirası’na çevrildiğinde yaklaşık 1,4 milyon Türk Lirası’na denk geliyor.

Cihazın kasasında saf altın ve nadir ahşap kullanılmış. Toplamda 1 kilogramdan fazla altın kullanılan bu iPad Pro’daki elmalar 81 doğal elmas ile kaplı.

Sipariş verdiğinizde özel bir danışman atanacak ve ekipman hazır olduğunda dünyanın her yerine ücretsiz olarak gönderilecek. İnternet üzerinden sipariş verilebilir, ancak web sitesine bir seferde 100.000 $ ‘dan fazla ödenemeyeceğine dair bir uyarı yazısı eklendi.

OKUYUN  Intel'den 24 çekirdek işlemciler geliyor! Raptor Lake sızdırıldı