Bilgisayarlar artık cepte! Xiaomi, yeni cep bilgisayarını tanıttı Bilgisayarlar artık cepte! Xiaomi, yeni cep bilgisayarını tanıttı

CORSAIR, devrim yaratacak teknolojiye sahip XENEON FLEX 45WQHD240 OLED oyun monitörünü tanıttı. 

En yeni W-OLED teknolojisiyle donatılmış XENEON FLEX OLED, benzersiz görüntü kalitesi, kusursuz siyah seviyeleri ve hızlı tepki süreleri sunarak, kullanıcıların 45 inç 21:9 en boy oranlı panel ekranının eğriliğini manuel olarak ayarlamasına olanak tanıyor. 

Devrim niteliğinde bükülebilir oyun monitörü

XENEON FLEX OLED'in 21:9 en boy oranıyla 45 inç ekranı ve 3440 x 1440 çözünürlüğü, oyun oynamak, çalışmak veya film izlemek için mükemmel olan sansasyonel bir sinematik sunum deneyimi sunuyor. Parlamayı ve yansımaları azaltmak için özel formüle edilmiş yansıma önleyici kaplama ekrana sahip olan XENEON FLEX OLED, göz yorgunluğunu azaltmak için LG Display'in koruyucu Low Blue Light teknolojisiyle donatılmış tam bir oyun monitörü olarak karşımıza çıkıyor.

İş ve yaratıcılık uygulamaları için tamamen düz halden, oyun ve simülasyonlar için 800R eğriliğe manuel olarak bükülerek getirilebilen monigör, oyun monitörleri için ezber bozan bir ürün. 

LG'nin en yeni W-OLED ekran teknolojisi ile XENEON FLEX'in kendinden aydınlatmalı OLED pikselleri, görüntülerin gerçeğe yakın ve doğru olmasını garanti eden 1.350.000:1 kontrast oranıyla 1000 nit'e kadar en yüksek parlaklık sağlar. 

Hızlı 0,03ms GtG yanıt süresi, 0,01ms Piksel açma/kapama süresi ve 240Hz yenileme hızı, hareket bulanıklığını ortadan kaldırarak hem NVIDIA G-SYNC hem de AMD FreeSync Premium uyarlamalı senkronizasyon standartlarıyla uyumlu bir oyun deneyimi yaratır.

2022-08-28 10_56_56-Window

XENEON FLEX OLED, uzun süreli kullanımdan sonra bile mükemmel bir görüntü sağlamak için hem açıldığında hem de kapatıldığında etkinleşen ve 3 yıllık Sıfır Yanma ve Sıfır Ölü Piksel Garantisi ile desteklenen gelişmiş bir yanma önleme sistemi sunar.

CORSAIR Sistem Ürün Yönetimi ve Pazarlama Kıdemli Direktörü Dennis Jackson, monitörle ilgili şunları söyledi:

İnanılmaz ve özelleştirilebilir bir deneyim sunan oyunun kurallarını değiştiren bir ekran yaratmak için kendimize meydan okuduk ve bence bu amaca ve daha fazlasına ulaştık. LG Display'in yardımıyla, XENEON OLED FLEX, en seçici oyuncuların bile ihtiyaçlarını aşacak performans ve gerçek esnekliğe sahip yepyeni bir oyun monitörü sınıfının başlangıcıdır.

05Jj1aO0pVQdgNokd4fJ1Vn-1.fit_lim.size_1600x900.v1661434649

XENEON FLEX 45WQHD240 OLED Oyun Monitörü ile  ilgili lansman, kullanılabilirlik ve detaylı teknik özellikler konusunda bu yıl içerisinde detaylar sunulacak.

LG Display Oyun Stratejisi ve Pazarlama Ekibi Lideri Mina Lee, "CORSAIR, oyunculara esnek W-OLED ekranlar sunmak için harika bir ortak. Bu yeni oyun ekranı sınıfını bilgisayar tutkunlarının ellerine teslim etmek için sabırsızlanıyoruz." dedi.

XENEON FLEX 45WQHD240 OLED Oyun Monitörü hakkında daha fazla bilgi edinmek ve gelecekteki güncellemeler için kaydolmak için lütfen şirketin web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Editör: Burak Karahan