Oyunadığınız bir oyuna ya da kullandığınız bir uygulamaya göre klavyenizin tuşlarının değiştiğini hayal edin. Bir anda klavyenizdeki tüm tuşların özelleştiğini, Photoshop'a girdiğinizde klavye tuşları üzerinde Photoshop'ta kullanacağınız kısayollar gözüktüğünü.

flux_keyboard_2

İşte Flux Keyboard isimli yenilikçi klavye tam da bunu yapıyor.

Ekran tabanlı fiziksel tuşlar

Flux Keyboard, herhangi bir dile, yazılıma veya tarza göre anında geçiş yapabiliyor. Klavyenin tuşlarının altında sizi FULL HD çözünürlüğünde IPS bir ekran karşılıyor. Şeffaf klavye katmanını istediğiniz zaman çıkarıp temizleyebiliyorsunuz.

Samsung Galaxy Book 3 yaklaşan etkinlik öncesi sızdırıldı: İşte özellikleri ve tasarımı Samsung Galaxy Book 3 yaklaşan etkinlik öncesi sızdırıldı: İşte özellikleri ve tasarımı

Klasik klavye tuşlarının yanında tüm kontrol komutlarını verebilmeniz için özelleştirilmiş tuşlar da klavyeye eklenmiş durumda. 

Şu anda Kickstarter üzerinden destek toplayan Flux Group, 2,8 milyon dolarla hedefinin çok üzerinde bir başarı sergiledi. 11 gün önce başlatılan destek kampanyasına 6 bin 684 yatırımcı maddi destek sağladı. 

1815

Editör: Burak Karahan