Ünlü yönetmen James Cameron imzalı Avatar serisinin ikinci filmi olan Avatar: The Way of Water filminden ilk görüntüler yayınlandı.

Ünlü yönetmen James Cameron imzalı Avatar serisinin ikinci filmi olan Avatar: The Way of Water filminden ilk görüntüler yayınlandı. 2009 yılında ilk kez çıkan ve gişe rekorları kıran Avatar filmi, 13 yıl sonra serinin ikincisiyle izleyiciyle buluşacak. Yayınlandığı dönemde ödülleri silip süpüren Avatar'ın uzun süredir merakla beklenen ikinci filminin geçtiğimiz günlerde vizyon tarihi ve resmi ismi ortaya çıkmıştı.

16 Aralık 2022'de vizyonda

Yapılan açıklama ile 16 Aralık'ta vizyona gireceği belli olan Avatar: The Way of Water'dan paylaşılan ilk görüntüler gerçekten heyecan verici. Yine ilk filmde olduğu gibi inanılmaz görsel efektler ve makyajlarla farklı bir film bizleri bekliyor. 13 yılın ardından çıkacak filmle ilgili beklentiler çok büyük. . Yaklaşık iki yıl önce filmin su altında çekimlerinin gerçekleştiğine dair haberler ve görüntüler ortaya çıkmıştı. Bu bağlamda yeni yayınlanan görüntüler arasında su altıyla ilgili detay da yer alıyor. Kahramanımız olan Jake Sully ve Na'vi halkının bir deniz yolculuğuna çıktığınız görebiliyoruz ancak nereye ve neden gittiklerine dair bir bilgi yok. Avatar: The Way of Water’ın 16 Aralık 2022 tarihinde vizyona girecek. Yakın zamanda filmin konusuyla ilgili yeni bilgiler paylaşılması bekleniyor.