Samsung’un bütçe dostu FE serisi yakında yeni bir model daha piyasaya sürecek. Sızıntılarla gündeme gelen Galaxy S21 Fan Edition’ın yeni görüntüleri ve özellikleri ortaya çıktı.

Orta ila yüksek seviye olarak konumlandırılan Fan Edition sürümleri, fiyat ve performans açısından beklentileri karşılıyor. Galaxy S21 Fan Edition, yeni sızıntılarla zenginleştirildi.

Uygun fiyatıyla geliyor

Daha önce S21 serisinin bütçe dostu olacağı öne sürülmüştü. Ancak bununla ilgili çok fazla bilgi yoktu. Bugün ise bir kaynak tarafından paylaşılan yeni görüntüler, Samsung’un bir sonraki FE modeli hakkında bazı detayları açığa çıkarıyor.

Galaxy S21 Fan Edition uygun maliyet ile satışa çıkacağı bildiriliyor. Voice sitesi tarafından paylaşılan görüntü, cihazın tasarımını doğruluyor. Samsung, ”Glastik” bir arka kapağa ve metal bir çerçeveye sahip olacak. Cihazın tasarımı da Galaxy S21 ile benzer olacak.

Yeni render görüntülerine göre Galaxy S21 FE’nin kamera tarafı diğer modellere göre değişikliğe uğrayacak. Örneğin, modülün çıkıntılı kısmı diğer amiral gemisi modellerinden biraz daha fazla olacak.

Bir diğer dikkat çekici değişiklik ise bu telefonun standart Galaxy S21 modelinden daha büyük olması. Raporlara göre bu telefon S21’den 4 mm daha uzun ve 3,5 mm daha geniş olacak. Ancak telefonun kalınlığı değişmeyecek.

Galaxy S21 FE iddia edilen özellikler

  • Muhtemelen ”Glastik” ve mat bir arka kapak ile gelecek.
  • Parlak metal çerçeve ile donatılacak
  • 155,7 x 74,5 x 7,9 mm boyutlarında olacak
  • 6.4 inç boyutunda ekran ile gelecek
  • Selfie kamerası delikli ekranın üzerinde olacak
  • Arka tarafta üçlü kamera kurulumu+ flaş yer alacak

Yeni modelin bütçe dostu olması bekleniyor. Cihazın 700 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacak. Çıkış tarihi hakkında net bir bilgi yok.

OKUYUN  Play Store'dan yeni politika: veriler güvende olacak mı?

Yeni telefonun özellikleri ve tasarımı ile ilgili görüşlerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.