iPhone 12'ler radyoaktif! Sorunu çözmek için Apple'dan güncelleme geliyor iPhone 12'ler radyoaktif! Sorunu çözmek için Apple'dan güncelleme geliyor

Bu entegrasyon, özellikle yeni Galaxy S24 serisi akıllı telefonlarla mümkün olacak; özellikle titanyum çerçeveli S24 Ultra modeli, 200 megapiksel ana kamerası ile dikkat çekiyor. Belirli olarak, Instagram ve Snapchat'in uygulama içi kameralarında Samsung'un "Super HDR" seçeneğini, güncellenmiş "Nightography" gücünü ve video stabilizasyonunu doğrudan kullanabileceksiniz. Tek şart burada video stabilizasyonu için, bunun öncelikle doğal kamera ayarlarında etkinleştirilmiş olması gerekecek.

Samsung'un Instagram ile yaptığı işbirliği daha derinlemesine, cihazlarına özel olarak tasarlanmış yükseltilmiş düzenleme, yükleme ve görüntüleme deneyimleri sunuyor. Bu, hareketli fotoğraflardan doğrudan Instagram hikayeleri oluşturma yeteneği de dahil olmak üzere çeşitli özellikleri içermektedir. Galaxy S24 cihazlarının Super HDR yetenekleri sayesinde, bu cihazlar Instagram üzerinde HDR fotoğraf desteğini ilk alan cihazlar oluyor. Bu muhtemelen gelecekte bu canlı görüntü formatını destekleyecek daha pek çok uygulamanın ilk adımı olarak kabul edilebilir. 

Editör: Enes Sapmaz