Arcane 2. sezonundan yeni fragman geldi! Arcane 2. sezonundan yeni fragman geldi!

Örnek olarak, son bir ayda Doja Cat'in şarkılarını 58 kez dinleyen bir kullanıcı, Doja Cat miksine yönlendiren bir afiş görebilecek. Bir başka örnekte ise, kullanıcının favori parçalarından "Go Gina"nın DJ miksine yönlendiren bir mesaj gösterildi. "Benim Spotify" afişleri ve mesajları, aynı zamanda kullanıcıların kişiselleştirilmiş çalma listeleri, podcast'ler ve öneriler bulabilecekleri "Sana Özel" bölümüne de bağlantılar içerebilir.

Bu yeni özellik, Spotify'ın yıl içinde kullanıcıların dinleme alışkanlıklarına dair verileri sunmasını sağlıyor ve bu, sadece tatil sezonunda aktif olan ve sosyal medyada büyük ilgi gören "Wrapped" yıl sonu özetinin ötesine geçiyor. Ancak, kullanıcıların "Benim Spotify" mesajlarını ve afişlerini sosyal medyada paylaşıp paylaşamayacakları henüz net değil.

"Benim Spotify" kampanyası ilk olarak önümüzdeki haftalarda ABD, Kanada, Birleşik Krallık, İrlanda, Avustralya ve Yeni Zelanda'da kullanıma sunulacak. Şirket, bu özelliğin tüm kullanıcılarına ne zaman sunulacağı konusunda henüz bir açıklama yapmadı.

Editör: Enes Sapmaz