Oyuncu Cassie Randolph’u taciz ettiği ve tehdit mesajları gönderdiği iddia edilen Colton Underwood‘un Netflix için bir proje üzerinde çalıştığı ortaya çıktı. İddiaların boyutu büyüdükçe Netflix projesinin iptal edilmesi için bir kampanya başlatıldı.

Dünyanın en büyük çevrimiçi dizi ve film izleme platformu olan Netflix, şu anda tartışmaların ortasında kalmış durumda. Eski Ulusal Futbol Ligi (NFL) oyuncusu Colton Underwood, Netflix için bir realite şovu çekeceğini duyurduktan sonra, Underwood’u “tacizcilik” ile suçlayan bir grup insan, proje iptali için Change.org‘da bir kampanya başlattı.

Eski NFL oyuncusu Underwood’un yer aldığı reality şovu The Bachelor‘da Cassie Randolph’un taciz iddialarını ve tehditlerini hatırlatan Change.org kampanyası, Underwood’un yaptıklarından sonra bir Netflix yapımı olmaması gerektiğini ve yayın platformunun projeyi iptal etmesi gerektiğini ifade ediyorlar.

Kampayanın açıklaması şu şekilde: “Colton, Cassie Randolph’u gizlice takip etti, aracına takip cihazı yerleştirdi ve hem ona hem de arkadaşlarına tehdit mesajları gönderdi. Evinin önünde durup onu gözetledi. Cassie, Colton’un saldırıları ve baskılarının bir kurbanı

Kampanyaya şu ana kadar 20 binden fazla insan destek vermiş durumda.

OKUYUN  Netflix hesabınıza bağlı cihazlar nasıl bulunur ve kaldırılır?