Yeni fragman, insan-dönüşmüş-kurtadam Warwick'i ve şovun hikayesinin merkezindeki Shimmer adlı uyuşturucuyu yaratan çılgın kimyager Singed'i içeriyor.

İkinci sezon, birinci sezonu büyük bir hit yapan aynı fantastik aksiyonu getirmeyi amaçlıyor. Bu bir tanıtım fragmanı, yani bir ilk bakış, bu yüzden büyük bir sürpriz patlaması olmasa gerek.

Arcane fragmanının yanı sıra Riot, League of Legends'ın 2024 Sezonu'na başlarken bir dizi başka duyuru ve açıklama yaptı. Bu duyurulardan biri de Vanguard'ın League of Legends'e gelmesi; oyundaki bot sayısının artışına ve sıralamalı maçlardaki smurf hesaplara karşı bir çaba olarak geldi.

Filminden sonra animasyonu geliyor: Netflix, Minecraft animasyonu için çalışmalara başladı Filminden sonra animasyonu geliyor: Netflix, Minecraft animasyonu için çalışmalara başladı

Vanguard, Riot'un Valorant için sürekli açık anti-hile sistemi olarak tanıtılmıştı. Uygulaması, oyuncunun bilgisayarının çekirdeğine erişim sağlayan bir kernel mod bileşeni içerdiği için tartışmalara neden olmuştu.

Editör: Enes Sapmaz