GeForce Now, reklamlı oluyor! GeForce Now, reklamlı oluyor!

Diversion3 Entertainment, Barbarian'ı PC ve konsollara getirmek için harekete geçti.  Stüdyonun önceki projelerinin çok oyunculu formatına rağmen bu, tek oyunculu, anlatı odaklı bir oyun olacak. Firma daha önce Evil Dead ve 13. Cuma'yı da oyun haline getirmişti.

Oyunun çıkış aralığı ile ilgili henüz bir bilgi yok. Diversion3 Entertainment'ın baş yapımcısı Tim Hesse şunları söyledi: 

"Barbarian'ın ortamlarını, karakterlerini ve yaratıklarını genişletmek için New Regency'deki ekiple birlikte çalışmaktan büyük heyecan duyuyoruz. Film, yalnızca beklenmedik ve dehşet verici dönemeçlerle izleyicileri korkutmakla kalmayıp, aynı zamanda korkunç durumların içine atılan güçlü karakterleri oluşturma konusunda da muhteşem bir iş çıkardı. Bu temaları oyunda daha fazla keşfetmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz.”

Filmin hikayesinin düz bir uyarlaması muhtemelen bir oyun olarak işe yaramayacaktır. Ancak Barbar'ın ne kadarının korkunç yer altı tünellerinde gerçekleştiği göz önüne alındığında (hafif spoiler) gerilim dolu bir hayatta kalma korku oyunu olarak çalışma potansiyeli kesinlikle var .

Bilmeyenler için işte Barbarian'ın fragmanı:

Editör: Burak Karahan