Andrzej Sapkowski'nin evrenin yaratıcısı olduğu kısa öykü "A Little Sacrifice" temel alınarak hazırlanan film, Geralt of Rivia'nın okyanustan gelen deniz halkı ile köydeki insanlar arasında artan çatışma ortasında gerçekleşen saldırıları araştırmasını konu alıyor.

Animasyon filmi, canlı aksiyon dizisinin birinci sezonunun 5. ve 6. bölümleri arasında geçecek. Filmde, canlı aksiyonun yıldızları Anya Chalotra ve Joey Batey, Yennefer of Vengerberg ve Jaskier rollerini animasyon filminde de seslendirecekler. Ancak Geralt'ı seslendiren isim, Witcher oyunlarında White Wolf'u seslendirmesiyle tanınan Doug Cockle olacak. Film, Witcher: Nightmare of the Wolf'ta storyboard sanatçısı olarak görev yapan Kang Hei Chul tarafından yönetiliyor ve aynı Güney Kore stüdyosu olan Studio MIR tarafından animasyonu gerçekleştiriliyor.

Twitch, cinsel ve şiddet içeren canlı yayınları filtreleyecek yeni özelliğini duyurdu! Twitch, cinsel ve şiddet içeren canlı yayınları filtreleyecek yeni özelliğini duyurdu!

Ancak animasyon filmi, Cavill'i Geralt olarak sevenlerin onu bu rolde son kez görebileceği bir noktayı işaret edebilir. Oyuncu, canlı aksiyon dizisinden üçüncü sezonun ardından ayrıldı ve yerine Liam Hemsworth geçecek...

Editör: Enes Sapmaz