Geçtiğimiz ay Samsung Galaxy S23 Ultra tasarımının S22 Ultra tasarımı ile temelde aynı kalacağı İce Universe adlı bir kullanıcı tarafından sızdırılmıştı. Sızdırılan bilgiye göre Galaxy S23 Ultra ile S22 Ultra arasında sadece yükseklik, kalınlık ve genişlik boyutları arasında milimetrelik farklar olacağı açıklandı. Bu sızdırılan bilgi geçtiğimiz ay tabi ki Samsung Galaxy S23 Ultra bekleyen hayranları biraz sinirlendirdi.

Eski telefonlardan altın çıkarılabilir mi? 210 cep telefonunundan ne kadar altın çıktı? Eski telefonlardan altın çıkarılabilir mi? 210 cep telefonunundan ne kadar altın çıktı?

Yine aynı Çinli Weibo kullanıcısı İce Universe’nin sızdırdığı habere göre, sadece Galaxy S23 Ultra değil tüm S23 ailesinin tasarımı eski modeller ile aynı olacak. Sadece yükseklik, kalınlık ve genişlik tasarımında milimetrik farklar olacağı bilgisini paylaşan kullanıcı, diğer özellikler hakkında bilgi paylaşmadı.

2022-09-09 15_01_02-Window

S23 ailesinin en önemli değişikliği, modellerinde sadece Snapdragon yonga seti kullanacak olmasıdır. Bu değişikliğin dışında Galaxy S23, yeni 200 MP kameraya sahip olacağı ve 5000 mAh bataryaya (45 W şarj cihazı ile) sahip olacağı biliniyor.

Yukarda anlatılan bilgiler dışında Samsung hayranlarını heycanlandıran başka bir özellik şu an için paylaşılmadı ama yeni piyasaya sürecekleri Galaxy S23 ve S23 ailesinin pek heycan yarattığı söylenemez. Sanırım Samsung, bütün yatırımı Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold modellerine aktardı.