Bir dönem oyunculuk yapan ve daha sonra şarkıcılığa geçen Emrah, kendi kripto para birimini piyasaya sürüyor.

Kripto paralar ile ilgili her geçen gün daha ilginç haberler gelmeye devam ediyor. Sene başında büyük bir yükselişle adeta tavan yapan kripto paralar, son dönemde çeşitli ülkelerin yasakları sonrası deyim yerindeyse dibe vurdu. Kripto paraların değerleri düşmeye devam etse bile bu sektöre olan ilgi artmayı sürdürüyor.

Ünlü şarkıcı Emrah, kendi kripto para birimini çıkarıyor. 2018 yılında konser teklifleri için organizatörlerden 30 Bitcoin talep eden Emrah’ın, hatırı sayılır miktarda kripto para yatırımı olduğu biliniyor. Daha önce ACUN Coin ve Şeyma Subaşı’nın kripto parasını görmüştük ama bunlar şaka amaçlı başkaları tarafından piyasaya sunulan kripto para birimleriydi.

Yurt dışından yatırım uzmanlarıyla da görüşen Emrah, onların yönlendirmesi sonrasında son prosedürlerin üzerinde çalışıyor. Bu kripto paranın isminin Emcoin ya da Emrahcoin olması bekleniyor. Emrah’ın kripto para projesi hakkında detayların yakın zamanda belli olması bekleniyor. Bu arada Emrahcoin’in, madencilik yapılan gerçek bir kripto para birimi olmayacağı, belirli sayıda piyasaya sürülen bir ‘token’ olacağı belirtiliyor.

 

OKUYUN  Türkiye'de yine bir kripto para vurgunu! 100 milyon dolarla kaçtılar...