Netflix’in en popüler dizilerinden olan La Casa de Papel‘in 5. sezonu bildiğiniz gibi iki parça olarak yayınlanacak. İlk kısım şu anda Netflix’te yayındayken, ikinci kısımdan ilk fragman yayınlandı.

İlk kez 2017’de yayınlanan ve büyük bir hayran kitlesi kazanan La Casa de Papel, son sezonuyla seyircinin karşısına çıkıyor. İki kısım olarak yayınlanacak olan son sezonun ilk kısmı Netflix’te şu anda yayında. İkinci kısım 3 Aralık‘ta çıkacak ve dizinin son bölümleri için özel bir fragman yayınlandı.

La casa de papel 5. Sezon 2. Kısım fragman

Beşinci ve son sezonun konusu

Ekip 100 saatten uzun süredir İspanya Merkez Bankası’nda kapalıdır. Lizbon’u kurtarmayı başarmış olsalar da aralarından birini kaybetmelerinin ardından onları karanlık zamanlar bekler. Sierra, Profesör’ü yakalamıştır ve ilk kez Profesör’ün bir kaçış planı yoktur. Tam artık başka sorun çıkamazmış gibi göründüğü sırada, şimdiye dek karşılaştıklarından çok daha güçlü bir düşman olay yerine gelir. Artık karşılarında ordu vardır. Tarihin bu en büyük soygunu sona yaklaşırken, banka hırsızlığı olarak başlayan olaylar savaşa dönüşecektir.

OKUYUN  YouTube videoları mobilde artık daha kaliteli!