John Wick 4 ‘ün çıkmasını bekleyen filmin hayranları bir yandan da John Wick dünyasında geçecek dizi The Continental için gün sayıyor. Dizi ile ilgili gelen son haber ise oldukça heyecan verici. Dizinin başrolünde efsane isim Mel Gibson’ı izleyeceğiz.

The Continental dizisinin konusu

Tek bir bölümünün 20 milyon dolara mal olacağı dizi The Continental toplamda 3 bölüm olacak ve yapımcılığını LionsGate üstleniyor. John Wick filmlerinin bir devamı olacak ve John Wick filmlerinin kalbinde yer alan otelin hikayesini anlatacak The Continental, oldukça ses getirecek gibi duruyor.

The Continental otelini yöneten Winston karakterini filmde Ian McShane oynuyor fakat dizide kimin Winston rolünde oynayacağı yönünde bir haber henüz yok.

Mel Gibson ise dizide Cormac isimli bir karakteri canlandıracak.

Lionsgate’in patronu Kevin Beggs, şunları söyledi:

“Tıpkı Marvel ve DC evreninde olduğu gibi bizim de bu ailede bir süper kahraman serimiz var. The Continental dizisinde genç Winston, filmde tanıştığımız otel ve işbirlikçilerinin hikayesini göreceğiz”

Bölüm başına 20 milyon dolar bütçeye sahip The Continental, her biri 90 dakikadan oluşan 3 bölümden oluşacak. Yani toplamda 4,5 saatten oluşan ve John Wick evrenini anlatan bir dizi bizleri bekliyor.

Hala yapımda olan John Wick ve yakın zamanda gelecek olan The Matrix Ressurrections ile önümüzdeki dönemlerde Keanu Reeves izlemeye doyacağız gibi duruyor.

OKUYUN  PlayStation kullanıcılarına müjde! Horizon Zero Dawn Complete Edition ücretsiz