Ghostbusters: Afterlife, yeni fragmanıyla serinin sevenleri tarafından heyecanla beklenen bir film olmayı şimdiden başardı. İlk iki filme benzer bir deneyim sunmayı vadeden yeni Ghostbusters (Hayalet Avcıları) filmi bu yıl bitmeden izleyiciyle buluşacak.

Ghostbusters (Hayalet Avcıları) serisinin yeni filmi için yeni bir fragman yayınlandı. Serinin sıkı takipçilerini oldukça heyecanlandıran fragman bu yıl sinemalardaki yerini alacak.

Bahsi geçen yeni fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz:

Ghostbusters: Afterlife, 80’lerde çıkan efsane iki film ile aynı evrende geçiyor. Filmin başrollerinde iki çocuk aktör (Finn Wolfhard ve Mckenna Grace) ve Ant-Man’in yıldızı Paul Rudd var. Ayrıca orijinal filmlerin yıldızları Bill Murray, Sigourney Weaver ve Dan Aykroyd üçlüsünün de Afterlife’ta geri döneceği açıklandı. Fragmanın sonlarındaki sürpriz sahnede Dan Aykroyd‘un Ray karakterini görüyoruz.

Filmin yönetmenliğini orijinal filmleri de yöneten Ivan Reitman’ın oğlu Jason Reitman üstleniyor. Senaryo ise Jason Reitman ve Gil Kenan ortaklığında ortaya çıktı.

Ghostbusters: Afterlife, 11 Kasım 2021’de beyazperdede gösterime girecek.

OKUYUN  Tenet filmini izlemenin en kötü yolu! Dev yapımı GameBoy'a yüklediler...