Netflix’in yeni yerli dizisi 50m2 içeriği ve oyuncu kadrosuyla oldukça çok merak ediliyor. Bugün itibariyle yayınlanan dizi için yaş sınırı 16+ yaş sınırı ile yayınlandı.

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film izleme platformu Netflix, yerli yapım veritabanına yeni bir içerik ekledi. Bir süredir izleyiciler tarafından konuşulan 50m2 orijinal Netflix dizisi, bugünden itibaren Netflix abonelerinin beğenisine sunuldu.

Dizinin başrolünde Engin Öztürk’ün yer aldığı oyuncu kadrosunda Aybüke Pusat, Yiğit Kirazcı, Cengiz Bozkurt gibi isimler yer alıyor. Yapımın arkasındaki isim ise İşler Güçler, Kardeş Payı, Düğün Dernek gibi yapımlarında arkasında olan isim Yönetmen Selçuk Aydemir. Dizinin senaryosu ise Leyla ile Mecnun dizisinin yazarı olan Burak Aksak yazıyor.

Netflix’in yerli dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor

50m2’nin açıklamasında Netflix, “Karanlık bir adamın kirli işlerini yapan Gölge, geçmişine ait sır perdesini aralamaya çalışırken işler karışır ve kendini bambaşka bir kimlikle küçük bir mahallede bulur.” ifadelerini kullanmıştır.

50m2’nin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor ve Netflix aboneleri, an itibarıyla tüm bölümlere ulaşabilirler. Eğer 50m2 hakkında bir düşünceye sahip değilseniz hemen aşağıdaki kısımdan dizinin fragmanını izleyebilirsiniz.

 

OKUYUN  İPhone'da VPN nasıl indilir? Nasıl kurulur? VPN neden gerekli?