En sevilen sitcom dizilerden biri olan Friends geçtiğimiz günlerde özel bölüm haberleriyle gündeme gelmişti. Sonraki sönemlerde HBO bu iddiayı doğrulamıştı ancak dizinin çekimleri koronavirüs engeline takılıp birçok kez ertelenmişti.

Özel bölüm, Friends ekibini 17 yıl sonra tekrar bir araya getirecek. HBO ise bu özel bölümün tanıtım videosunu, izleyiciler için paylaştı. Video oldukça kısa olduğu için pek detaya ulaşmak mümkün olmadı ancak bölümün yayınlanacağı tarihi açıklanmış oldu.

Özel bölümün adı “The One Where They Get Back Together” olacak ve 27 Mayıs’ta izleyicisiyle buluşacak. Çekimlerin sürekli ertelenmesi sonucunda yayın tarihinin bu kadar erken olmasını aslında kimse beklemiyordu.

Özel bölümde yer alacak ünlü isimler

Bu gelişmeye ek olarak, özel bölümde yer alacak birçok ünlü isim de fragmandan ayrı olarak duyuruldu. Şu anda bilinen konuk oyuncu listesi şu şekilde; David Beckham, Justin Bieber, BTS, James Corden, Cindy Crawford, Cara Delevingne, Lady Gaga, Elliott Gould, Kit Harington, Larry Hankin, Mindy Kaling, Thomas Lennon, Christina Pickles, Tom Selleck, James Michael Tyler, Maggie Wheeler, Reese Witherspoon ve Malala Yousafzai.

İsimlere bakıldığında, özel bölümün tam bir yıldızlar geçidi olduğunu söylemek mümkün. Siz Friends’in özel bölümüyle ilgili ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi Megabayt ekibiyle paylaşmayı unutmayın.

OKUYUN  Yeni Mortal Kombat filmi çıkmadan olay oldu! Rekor kıran fragman...