101 Dalmaçyalı filminin kötü karakteri olarak bilinen Cruella'nın orijinal hikayesini anlatacak filmin yeni fragmanı duyuruldu. Bu film, sıradan bir insanın "kötüye" dönüşümünü konu alıyor. Fragmanı i...

Robert De Niro: Atatürk’ü canlandırmak isterdim Robert De Niro: Atatürk’ü canlandırmak isterdim
101 Dalmaçyalı filminin kötü karakteri olarak bilinen Cruella'nın orijinal hikayesini anlatacak filmin yeni fragmanı duyuruldu. Bu film, sıradan bir insanın "kötüye" dönüşümünü konu alıyor. Fragmanı izleyen insanlar, Joker'i anımsattığını söyleyerek heyecanlarını dile getirdi. Sinema sektörünün en büyük şirketlerinden biri olan Walt Disney Pictures, ikonik 101 Dalmaçyalı filminin “siyah-beyaz saçlı kötüsü” Cruella’yı konu alıyor.   "Cruella" filminin baş rolünü ünlü oyuncu Emma Stone oynayacak. Cruella filminde 101 Dalmaçyalı’dan ziyade sonradan Cruella’ya dönüşecek olan kararlı, zeki ve yaratıcı Estella karakterinin büyümesini göreceğiz. Bu noktada bu film son Joker filmine benziyor diyebiliriz ancak "eğlence" daha üst düzey olacak.

Cruella'nın hikayesi en başından gösterilecek

Craig Gillespie tarafından yönetilecek film, 1970'lerde Londra'da punk rock devriminin tam ortasında geçiyor. Kötü arkadaşlar edinen Estella, içindeki yaramazlık hevesini keşfeder ve Cruella’ya dönüşü yavaş yavaş başlar. Filmin başrolünde Estella / Cruella karakterini can verecek Emma Stone'a Emma Thompson, Emily Beecham, Paul Walter Hauser ve Mark Strong eşlik edecek. Bir gecikme olmazsa filmin 28 Mayıs'ta vizyona girmesi planlanıyor.

Cruella filminin fragmanı: