Bir Airpods Pro için ne zaman bir aksesuara ihtiyacınız oldu? Şu günlerde en popüler kablosuz kulaklıklardan biri. Apple'ın AirPods Pro kulaklıklar, bazı insanlar için önemli olabilecek küçük eksi...

Nostalji: 2000'lerden aklımıza yer etmiş 13 harika reklam Nostalji: 2000'lerden aklımıza yer etmiş 13 harika reklam

Bir Airpods Pro için ne zaman bir aksesuara ihtiyacınız oldu? Şu günlerde en popüler kablosuz kulaklıklardan biri. Apple'ın AirPods Pro kulaklıklar, bazı insanlar için önemli olabilecek küçük eksikliklerin üstesinden gelmeye yardımcı olan tamamlayıcı kılıflar ve diğer eklentilerle birlikte kendi aksesuar ekosistemini yarattı.

Apple AirPods ve aksesuarlarına gelince, çeşitlilik sıkıntısı çekmeyeceğinize eminiz. Silikon malzemeye karşı gerçek bir deri kılıf, şarj çantası veya kablosuz şarj çantası istiyorsanız, bunların hepsi mevcut. Eğlenceli bir taşıma çantası, su geçirmez bir çanta, hatta içinde karabina anahtarlığı bulunan bir kap istiyorsanız, bunları listemizde bulabilceksiniz. İşleri daha da kişiselleştirmek istiyorsanız seçenekler uçsuz bucaksız duruyor.

Su geçirmez kılıf: Catalyst

Catalyst'in AirPods Pro kılıfının (30 $) daha ucuz taklit sürümlerini bulabilirsiniz, ancak Catalyst, satın alabileceğiniz en iyi AirPods kılıflarından biri bundan bahsetmeye bile gerek yok, birçok taklitçiden daha iyi bir Apple AirPod kılıfıdır. Bu AirPods kasa kapağı, AirPods'unuzun kendi kasasını korur ve tamamen su geçirmez olmasını sağlar. Diğer bir önemli özellik: Birlikte verilen karabina, kablosuz kulaklıklarınızın kaybolmasını önlemeye yardımcı olmak için çantayı bir kemere veya sırt çantasına bağlamanıza veya bir anahtarlık kılıfı olarak kullanmanıza olanak tanır. Bu Catalyst su geçirmez kılıf şu anda siyah, mavi veya kırmızı renklerde mevcut. Gelecekte daha fazla renk seçeneği sunmasını bekliyoruz.  

Kulağınızın yapısına uygun kulaklık uçları: Comply köpük kulaklık uçları

Birkaç yıldır Comply, hafızalı köpük kulaklık uçları için altın standart olmuştur ve şimdi AirPods Pro'nuz için Comply ipuçları alabilirsiniz. Oldukça iyi çalışıyor. Büyük uçları bile AirPods Pro şarj çantasına çok iyi oturuyor. Gürültü engelleme konusunda biraz yardımcı olduklarını söyleyebiliriz. Comply kulaklık uçları 25 $ gibi bir fiyata oldukça pahalıdır. Daha ucuza (daha çok 12-15 dolar gibi) köpük ipuçları alabilirsiniz, ancak dediğim gibi Comply altın standarttır ve rahatlığınız için biraz daha fazla ödemeye değer . Özel bedeninizi biliyorsanız, bir pakette üç set ipucu alırsınız küçük, orta ve büyük ipuçları içeren bir paket satmaktadır. Ailenizde AirPods Pro'ya sahip olan ve farklı büyüklükte kulaklara sahip birkaç kişi varsa, bu iyi bir seçenek gibi gözüküyor.  

Sert deri kılıf: Nomad Sağlam kılıf

Nomad, iPhone ve orijinal AirPod'lar için güzel deri kılıflar yapıyorlar. Nomad AirPods Pro kılıfı, Piyasadaki en iyi deri kılıflardan biri. Üç rengi mevcut olan. Nomad AirPod Pro kılıfı adeta bir eldiven gibi oturur ve zamana rağmen eskime yapmadan siz kullanıcılarımıza güven sağlar.

Alternatif köpük kulaklık ucu seçeneği: CharJenPro AirFoams Pro Form Fit

CharJenPro'daki Charlie ve Jen'in karı koca ekibi, 2020'nin başlarında AirPods köpük kulaklıkları için başarılı bir Kickstarter desteği aldılar ve şimdi biraz daha dışbükey olan yeni AirFoams Pro Form Fit de dahil olmak üzere büyüyen bir AirPods Pro köpük kulaklık uçları yelpazesine sahipler. Yakında köpüğün üzerine bir silikon katmanı saran yeni bir Active modeli geliyor. AirPods Pro'nuz için tipik olarak orta boy bir uç kullanıyorsanız, büyük bir köpük uç kullanmak isteyebilirsiniz, ancak iyi haber, M / L seçeneğinin iki uç ile birlikte gelmesidir, böylece ikisini de deneyebilirsiniz (ayrıca S / M var) seçeneği bulunuyor ). Orijinal CharJenPro köpük uçları çeşitli renklerde mevcuttur, ancak Form Fit şu anda yalnızca siyah renkte bulunuyor.  

Ucuz silikon kılıf: LongYan Silikon Koruyucu Kapak

Birkaç farklı renk seçeneğiyle gelen bu silikon kılıf tam oturduğunu söyleyebiliriz ve denediğimiz diğer genel AirPods kapak kılıflarından bazılarından daha kalın yapıya sahip. Sadece 6 dolar gibi ucuz bir bütçeye alınabilcek bir slikon kap. AirPods Pro'nun baskısıyla veya baskısı olmadan elde edebilirsiniz. (Başlangıçta birçok renk mevcuttu, ancak şu anda bu sayı yalnızca birkaç seçeneğe düştü. Umarım bu geçici bir durumdur). Tüm silikon (kauçuk) kapakların biraz toz tutma eğiliminde olduğunu unutmayın.  

Ucuz tank kılıf: amBand AirPods Pro Zırh kılıfı

Ucuz sağlam bir kılıfa ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız en iyi seçim amBand zırhlı kapları olucaktır. Bununla birlikte, ağırlıklı olarak smartwatch bantları satan amBand'in bu modeli, çekici tasarımı ve uygun fiyatı (12 $) ile öne çıkmayı başarıyor. Biraz hantal olduğu konusunda uyarmış olalım, ancak AirPods Pro'nuzu kasa açıkken yine de kablosuz olarak şarj edebilirsiniz. Şuan 4 renk seçeneği mevcut bulunuyor.  

Mini USB-C kablosuz şarj istasyonu: Satechi kablosuz şarj yuvası

AirPods Pro'nuz (veya standart AirPod'larınız) için mini bir USB-C kablosuz şarj yuvası arıyorsanız, bu Satechi aksesuarı elektrik faturanıza destek çıkıcak. Oldukça kompakt - temelde AirPods Pro'nun kasasından biraz daha büyük - ve bir cebe kolayca sığıyor. Güç çıkışı sağlayan herhangi bir USB-C bağlantı noktasıyla çalışır. Tek sorun, bilgisayarınızın etrafında biraz alan ve fazladan soket desteği sağlıycak aparat bulunması iyiliğinize olucaktır.  

Uygun fiyatlı kablosuz şarj istasyonu: Anker PowerWave

AirPods Pro, kablosuz şarj özelliğine sahiptir, bu nedenle bu özellikten yararlanmak için bir kablosuz şarj pedine ihtiyacınız olacaktır. Hem AirPods Pro'nuz hem de telefonunuz için uygun fiyatlı bir seçenek Anker PowerWave'dir. İPhone'unuz için 7,5 watt şarj ve onu destekleyen Android modelleri için 10 watt şarj sunar. 14 dolara mal oluyor ama bazen 10 dolardan daha az bir fiyata satılıyor. Siyah, beyaz ve mavi renkleri mevcut.