Twitter kimler yanıtlayabilir özelliği nasıl kullanılır? Siz de paylaşımlara gelen cevapları kısıtlamak istiyorsanız, Twitter kimler yanıtlayabilir özelliğini aktif hale getirebilirsiniz. Megabayt özel içeriği ile Twitter kimler yanıtlayabilir özelliğini kolayca kullanabilirsiniz. Ayrıca Twitter kimler baktı sorusunun cevabı da içeriğimizin detaylarında.

Monitörün sesi nasıl açılır? Monitörün sesi nasıl açılır?

Twitter, 340 milyon aktif kullanıcı ile en popüler sosyal medya hizmetleri arasında bulunuyor. Kullanıcılarına, metin ve görsel içerikli paylaşımlar yapmasına, diğer kullanıcıları takip ederek etkileşime girmesine ve ülke gündemine erişebilmesine imkan sağlıyor. Twitter kullanıcıları, gündelik hayatlarında yaşadıkları, ilgi duydukları ve düşüncelerini bu sosyal medya uygulaması sayesinde paylaşıyor. Diğer kullanıcılar ile etkileşime girmek, kullanıcı deneyimini daha iyi yerlere getiriyor. Ancak bu kullanıcı deneyimi, sinir bozucu insanlar tarafından baltalanabilir. Paylaştığınız gönderilere moral bozucu yanıtlar verebilirler. Bu tür durumlar ile karşılaşmak istemiyorsanız, Twitter kimler yanıtlayabilir özelliğini kullanarak engel olabilirsiniz. Haberimizin detayları sizlere bu özelliği anlatmaktadır.

Twitter kimler yanıtlayabilir özelliği nasıl kullanılır?

  • Twitter uygulamanızı başlatın ve paylaşım yapmak için sağ alt köşede bulunan simgeye dokunun.

Twitter kimler yanıtlayabilir özelliği nasıl kullanılır?

  • Açılan sayfada “Herkes yanıtlayabilir”e tıklayın.

Twitter kimler yanıtlayabilir özelliği nasıl kullanılır?

  • Açılan pencerede bulunan seçeneklerden size uygun olanı seçin.

Twitter kimler yanıtlayabilir özelliği nasıl kullanılır?

  • Örnek “Takip ettiğin kişiler” seçeneğini seçerseniz, yaptığınız paylaşıma sadece sizin takip ettiğiniz kişiler yanıt verebilir.

  • “Yalnızca bahsettiğin kişiler” seçeneğinde ise sadece paylaşım içerisinde bahsettiğiniz kullanıcılar yanıt verebilir.

Twitter kimler yanıtlayabilir özelliği nasıl kullanılır? Bilgisayar üzerinden giriş yapan kullanıcılar da aynı adımları izleyerek paylaşımlarına yanıt verecek kişileri özelleştirebilirler. Bu sayede paylaşımlarınızın altında oluşan istenmeyen içeriklerden kurtulmuş olursunuz.

Twitter kimler baktı nasıl anlaşılır?

Twitter kullanıcılarının en çok merak ettiği soru profilime veya paylaşımlarıma kimlerin baktığını öğrenmek. Bu sorunun cevabını maalesef uygulama içerisinden öğrenmek mümkün değil. Ancak bu bilgiyi sizlere verdiğini iddia eden siteler veya uygulamalar var. Bu tür sitelere ve uygulamalara kesinlikle inanmayın ve kullanıcı bilgilerinizi paylaşmayın. Twitter uygulama içerisinde direkt olarak sizin paylaşımlarınıza kimlerin baktığını göstermez. Ancak paylaşım hakkında birkaç istatistik paylaşıyor. Bu istatistiklere ulaşmak isterseniz, paylaştığınız gönderiye gelin ve “Tweet etkinliğini görüntüle” seçeneğine tıklayın. Bu sayede paylaşımınızın görüntülenme sayısı, etkileşimleri, detayları ve bu paylaşım ile birlikte profilinize kaç kişinin girdiğini öğrenebilirsiniz. Profesyonel profile geçerseniz, paylaşımınız ile ilgili daha fazla detayı öğrenebilirsiniz.  

Editör: Megabayt Haber