Birçok Transformers filmi çekildi ve hepsinde klasik Autobot ve Decepticon arasındaki mücadeleyi izledik. Fakat Transformers: Rise of the Beasts bizi daha eski tarihlere götürecek.

Başrollerinde Anthony Ramos ve Daminique Fisback'in oynadığı Transformers: Rise of the Beasts'den ilk fragman yayınlandı.

Transformers: Rise of the Beasts konusu

Transformers: Rise of the Beasts filmi 1996 yılında çıkan Beast Wars: Transformers animasyonunun bir uyarlaması olarak beyaz perdede yerini alacka. Michael Bay’in filmlerinden önce, 1994 yılında Brooklyn, New York ve Peru’da geçiyor. Optimus Prime’ın dünyaya ilk gelişi ve bir lidere nasıl dönüştüğü anlatılacak olan filmde Predacon, Maximal ve Terraconlar gibi Beast Wars karakterleri de yer alıyor.

Arcee_Transformers_Rise_of_the_Beasts

Yapımcılığını Lorenzo Di Vonaventure'nin yönetmenliğini ise Steven Canble Jr.'ın üstlendiği filmde  Autobot ve Decepticonların savaşından uzaklaşarak daha farklı dünyalara gideceğiz. Fragmanda da Beast Wars karakterlerinin evrene eklendiğini görüyoruz.

Borderlands filmi geliyor! Bu Ağustos'ta... Borderlands filmi geliyor! Bu Ağustos'ta...

Transformers: Rise of the Beasts ne zaman çıkacak?

9 Haziran 2023 tarihinde vizyona girmesi beklenen Transformers: Rise of the Beasts filminde kısa süre önce kaybettiğimiz dublaj sanatçısı Ayhan Kayha'nın sesini bu kez duyamayacağız.

Editör: Burak Karahan