Dizi, oyunun animasyon fragmanlarıyla tanınan Bobbypills stüdyosu ve Fransız yayın platformu Animation Digital Network tarafından üretiliyor. Dizi öncelikle Fransızca olarak, İngilizce altyazılı şekilde yayınlanacak. Yılın ilerleyen dönemlerinde ise İngilizce dublajlı versiyonunun çıkması bekleniyor, bu bilgiye Dead Cells'in geliştiricisi Motion Twin'den ulaşıldı.

Filminden sonra animasyonu geliyor: Netflix, Minecraft animasyonu için çalışmalara başladı Filminden sonra animasyonu geliyor: Netflix, Minecraft animasyonu için çalışmalara başladı

Yeni fragman, birkaç sürpriz öğeyi de beraberinde getiriyor. En dikkat çekici olanı ise oyunun sessiz kahramanı Beheaded'in konuşabilmesi. Bu, oyundaki karakterin sessiz olduğu gerçeğiyle büyük bir ayrım gösteriyor.

"Dead Cells: Immortalis" dizisi, mor alevli bir başa sahip olan “Seçilmiş Kişi” ve Gerçeğin Koruyucusu Laurie Esposito gibi karakterleri tanıtıyor. Geçen yıl yayınlanan tanıtım filmine kıyasla animasyon tarzının değiştiği gözlemleniyor, bu da izleyicilere yeni bir görsel deneyim sunuyor. Fragman, bol aksiyonun yanı sıra bir miktar mizah da içerdiğini gösteriyor, bu nedenle dizinin kendini fazla ciddiye almayacağı anlaşılıyor.

Kendine özgü karakterleri ve sürükleyici hikayesiyle "Dead Cells: Immortalis", animasyon dizi dünyasına heyecan verici bir katkı yapmaya hazırlanıyor.

Editör: Enes Sapmaz