Togg, “100. Yıl Özel Seri" otomobiller için Trumore üzerinden bir açık artırma başlatacağını açıkladı. NFT'ler ile gerçekleştirilecek açık artırmada toplamda 2023 adet NFT satışa çıkacak. Bu NFT'lere sahip olan vatandaşlar da Togg'un özel sürümüne ön sipariş hakkı kazanacak. NFT'ler için yapılacak açık artırmanın tarihleri belli oldu.

5-15 Şubat tarihleri arasında açık artırma yapılacak

Togg'dan yapılan açıklamaya göre NFT açık artırmaları 5 Şubat'ta başlayıp, 15 Şubat'a kadar sürecek. Trumore uygulamasını indirip NFT cüzdanı oluşturan kullanıcıların katılabileceği açık artırmalarda, kullanıcıların ön sipariş numaraları da belli olacak. Sırasıyla ilk NFT'yi alan kullanıcı aynı zamanda ilk Togg özel versiyonunun da sahibi olacak.

NFT'lerin başlangıç fiyatları

togg-cuzdan-1

Açık arttırmaya giren kullanıcıların her biri sadece bir NFT için teklif verebilecek. Her NFT'nin başlangıç fiyatı da farklı olacak.

1-100 numaralı NFT'ler "en nadir", "101-250 numaralı NFT'ler "çok nadir", "250-999" numaralı NFT'ler "nadir", 1000-2023 numaralı NFT'ler ise "normal olarak kategorize edilecek. Bu NFT'lerin açık artırma başlangıç tutarları şöyle olacak:

Otomotiv sektörü mart ayı ihracatında rekor kırdı Otomotiv sektörü mart ayı ihracatında rekor kırdı
  • Normal kategorisi: 10 AVAX
  • Nadir kategorisi: 15 AVAX
  • Çok nadir kategorisi: 20 AVAX
  • En nadir kategorisi: 30 AVAX

1 AVAX satın almak için 19 dolar ödenmesi gerekiyor. Yani  Togg için NFT açık artırmasına katılmak isteyen tüketiciler, en az 190 dolar (güncel kur ile 3.575 TL) harcama yapmak durumunda.

Editör: Burak Karahan