Android araçlar içinde toplantı yapabileceksiniz! Microsoft Teams otomobillere geliyor... Android araçlar içinde toplantı yapabileceksiniz! Microsoft Teams otomobillere geliyor...

2022 Ekim ayında seri üretimi başlayan ve Şubat ayından itibaren yollarda göreceğimiz yerli otomobil Togg, CES 2023 Tüketici Elektroniği Fuarı'nda bir stant açtı. Daha önceki haberimizde bu stadda yer alan Togg'un yeni konsepti Beyond X'i ve daha fazlasını sizlere anlatmıştık.

Birçoğumuz bu fuara gidemediğimiz için Togg, standı ayağımıza getirdi. CES 2023 fuarındaki Togg standını 360 derece sanal tur ile gezmek için buraya tıklayabilirsiniz. Standı gezerek neler olduğunu görebilirsiniz ve bilgi alabilirsiniz.

Beyond-X, New Nature, Clean Energy Solutions ve Trumore

2023-01-07 16_53_27-Window

Togg'un standı 4 bölüme ayrılmış durumda. Bunlar:  Beyond-X, New Nature, Clean Energy Solutions ve Trumore olarak sıralanıyor.

En ilginci tabiki de Beyond X konsept cihazı. 

Beyond - X

Kişiselleştirilmiş, duyusal bir yolculuğa hazır olun! Beyond-X, konuklarımıza gerçekliği duyular aracılığıyla dönüştüren sürükleyici hibrit bir deneyim sunuyor. Beyond-X, nasıl hissettiğinize bağlı olarak sizi o anda size en uygun ortama götürüyor. Dijital Orman’da gezinmekten Satürn’ü keşfetmeye kadar, zihninizi geleceğe yönelik bir mobilite vizyonuna açan unutulmaz bir yolculuğa çıkacağınızı garanti edebiliriz.

Togg Trumore

Trumore, Go.More, Earn.More ve Play.More gibi akıllı ürünler aracılığıyla günlük yaşamda kişiselleştirilmiş bir deneyim yasamaya hazir ol. Trumore ve programları farklı işlevlere hizmet eden, Blockchain, AI ve IoT teknolojileri aracılığıyla yaşamınızı iyileştirmek için birlikte kusursuzca çalışan bir uygulamadır. Akıllı Yaşam deneyimlerini ve modern hayati kolaylaştırır. Bu deneyimde, kullanıcılar bir kara yolculuğu simülasyonu ile Trumore'un nasıl kusursuzca çalıştığını, eğlenceli anlar yarattığını ve yol boyunca zamandan tasarruf ettiğini görebilir.

Clean Energy Solutions

Trugo ve Trugo ve Siro, enerji üretimi, depolanması ve transfer edilmesini kapsayan bir ekosistem oluşturmak için iş birliği yapıyor. Temiz Enerji Çözümleri, kullanıcıların kişisel olarak ürettikleri enerjiyi başkalarıyla takas etmelerini, paylaşmalarını veya bağışlamalarını sağlayan ekosistemin çekirdeğini oluşturur. Blockchain teknolojisi sayesinde bunu sorunsuz bir şekilde, sadece bir tıkla gerçekleştirmek mümkün. Bu platfom dağıtık enerji ekosisteminde kilit rol oynarak sürdürülebilir bir enerji geleceğine katkı sağlar.

New Nature (Yeni Doğa)

Togg'un CES'teki Digital Mobility Garden kurulumunun merkezinde yaralan, Siberfiziksel Mimar ve Medya Sanatçısı Güvenç Özel'in en son dijital sanat eseri “Yeni Doğa”, teknolojinin insan ve doğa arasındaki ilişkiyi dengeleyen bir güç olarak yorumlandığı sanal bir ekolojiyi tasvir ediyor. Tam ölçekli bir dijital şelale olarak kurgulanmış olan "Yeni Doğa", sentetik ve doğal arasında sürükleyici bir dünya yaratmak için sanatçının el eskizleri, üretken üç boyutlu modelleme sistemleri ve en güncel metin tabanlı yapay zeka algoritmalarını kullanmakta.

Editör: Burak Karahan