Geçtiğimiz aylarda kış testleri için Arjantin'de gördüğümüz Togg C-SUV'u bu kez de ülkemizdeki yol testlerinde görüyoruz. Togg'un resmi Twitter hesabından yerli otomobilin sürüş testiyle ilgili bir video paylaşıldı.

Tesla açığını bulan kullanıcılar, arabalarını bedavaya otopilot olarak kullanıyor! Tesla açığını bulan kullanıcılar, arabalarını bedavaya otopilot olarak kullanıyor!

2022-10-05 13_35_21-Window

Yerli otomobil için bekleyiş sürerken Togg'un paylaştığı tweet'te şu sözlere yer verildi:

"Tüm güvenlik önlemlerimizi alarak gerçek yol koşullarında yaptığımız kullanıcı deneyimi testlerimiz planlarımız doğrultusunda devam ediyor."

İşte Paylaşılan video:

Yukarıda gördüğünüz videoda, iki adet Togg C-SUV prototipinin kamuflajlı bir şekilde trafikte olduğunu görüyoruz. Arkadaki aracın kamuflajı ise daha yoğun yerleştirilmiş. Kamuflajdan mıdır tam bilinmez, öndeki araçtan daha farklı gözüküyor. 

2022-10-05 13_34_36-Window

TOGG ile ilgili daha net bilgiler elde edebilmek için Gemlik Tesislerinin 29 Ekim'deki açılışını beklememiz gerekecek. Togg'un Mart 2023'te yollarda olması hedefleniyor.

Sizin yerli otomobilden beklentileriniz neler? Satın almayı planlıyor musunuz? Fiyatı sizce hangi seviyee olmalı? Yorumlarınızı bizimle paylaşmayı unutmayın.