ABD'nin en önemli ve kalabalık yerlerinden olan New York'taki Times Meydanı şu sıralar HBO'nun yeni dizisi House of the Dragon'ın tanıtımı için hazırlanan 3 boyutlu reklam panosuna ev sahipliği yapıyor.

Tıpkı The Game of Thrones için olduğu gibi aynı evrende geçecek olan House of the Dragon için de önemli reklam kampanyaları yürüten HBO, Times Meydanı'nda üç boyutlu dijital bir reklam panosuyla çevredekilere adeta bir görsel şölen sundu. The Game of Thrones'tan tanıdığımıuz Targaryen Hanedanı'nı anlatacak olan dizi son dönemde merakla bekleniyordu.

3 boyutlu dev QLED ekranda ejderhalar alev saçtı

Times Meydanı'nda yer alan dev QLED ekran, son dönemde birçok dizi ve filmin tanıtımında kullanılıyor ve 3 boyutun getirdiği ilüzyonlar ile adeta herkesi büyülüyor. Son olarak ise meydanı House of the Dragon'ın ejderhalarının alevi sardı. 

Borderlands filmi geliyor! Bu Ağustos'ta... Borderlands filmi geliyor! Bu Ağustos'ta...

HBO Max'te yayınlanacak ve Game of Thornes evreninde geçecek olan House of the Dragon 21 Ağustos'ta izleyiciyle buluşacak.

Amazon'un Yüzüklerin Efendisi dizisinden 12 gün önce yayınlanacak olan House of The Dragon, 10 bölümden oluşacak. Diziyi ise daha önce Game of Thrones ve Altered Carbon dizilerinde yönetmenlik yapmış olan Miguel Sapochnik yönetecek.

Dizinin senaristliğini ise Ryan J. Condal üstleniyor. Oyuncu kadrosunda  ise Matt Smith (Daemon Targaryen), Paddy Considine (Viserys Targaryen), Olivia Cooke (Alicent Hightower), Emma D'Arcy (Rhaenyra Targaryen), Ryan Corr, Jefferson Hall, David Horovitch, Graham McTavish, Matthew Needham, Bill Paterson ve Gavin Spokes bulunuyor.  

House of the Dragon, Targaryen'lerin kendi arasında yaşanan bir iç savaşı anlatacak. George RR Martin'in The Dying of the Dragons isimli eserine dayanan yapım, zamansal olarak ise Game of Thrones'un hemen öncesindeki süreci anlatacak.

Geçtiğimiz günlerde benzer bir 3 boyutlu reklam panosunu da Japonya'da Pokemon Go reklamı için kullanılırken görmüştük. O haberimizi de buraya tıklayarak izleyebilir ve 3 boyutlu reklam panolarının harika görüntüsünü inceleyebilirsiniz.

Editör: Burak Karahan