'Channel Switcher' adı verilen test, izleyecek bir şey bulmanıza yardımcı olmak için bir dizi farklı akış önizlemelerini kolayca gözden geçirmenize olanak sağlayacak. Ayrıca belirtilenlere göre, bu yeni özelliği kullanırken hiç bir reklam ile karşılaşmıyacaksınız.

Amazon, Twitch yayıncılarının Prime aboneliklerinden kazandığı parayı azalttı! Amazon, Twitch yayıncılarının Prime aboneliklerinden kazandığı parayı azalttı!

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla yeni testini tanıtan Twitch, "Artık pogo yapmak yok. Yeni bir deneyi tanıtalım: Channel Switcher." dedi.

Twitch yeni testi ile yayıncılara erişimi kolaylaştırıyor

Eğer Twitch'te ne izlemek istediğinize karar veremiyorsanız, izlemek isteyebileceğiniz yeni yayıncılar bulmak biraz zor olabilir. Ancak Twitch'in Channel Switcher testi, birçok farklı yayıncıyı izleyicileri sunmanın çok daha hızlı ve pratik bir yolu olarak platformda kullanıcıların beğenisine sunulacak.

twitch (1)-1

Twitch sözcüsü Ashton Williams'a göre, başka bir kanalı izlemeye karar vermeden önce bir canlı yayın akışınının 60 saniyelik bir önizlemesini izleyebileceksiniz.

Test kullanıcıları rastgele seçildi

Şu an için Channel Switcher'ı dünya çapında deneyebilecek çok az şanslı kişi var. Williams, "Twitch'e giriş yapan kullanıcıların yalnızca küçük bir yüzdesinin" şu anda erişime sahip olduğunu ve testi kullanan kişilerin rastgele seçildiğini belirtiyor. Channel Switcher, şirketin test sonuçlarını analiz edebilmesi için Temmuz ayının ortasında son bulacak. 

twitch (1)

Bunun yanı sıra şirket sözcüsü Williams'a göre Twitch, gelecekteki yinelemeler üzerinde çalışmayı planladığını ve özelliğin isteğe bağlı bir sürümü tüm kullanıcılara sunabileceğini belirtiyor.

Channel Switcher dışında yeni özellikler tanıtıldı

Channel Switcher, yayıncıların 'Guest Star' adlı yayınlarına konuk eklemelerini kolaylaştıran yeni özellikler ve kendi etiketlerinizi oluşturma seçeneği de dahil olmak üzere Twitch'in Perşembe günü duyurduğu birçok güncellemeden yalnızca bir tanesi.

Değerli düşüncelerinizi biz Megabayt ekibiyle yorumlarda paylaşabilirsiniz.

Editör: Enes Sapmaz