Capcom'un yeni rol yapma oyunu Kunitsu-Gami: Path of the Goddess için tarih verildi Capcom'un yeni rol yapma oyunu Kunitsu-Gami: Path of the Goddess için tarih verildi

Programın ilk lisanslı oyun kumandası, PDP tarafından CES 2024'te sergilenecek. Programa katılan donanım ortakları, ürünlerine "Samsung Gaming Hub" rozeti ekleyecekler. Samsung, Samsung Gaming Hub'un çoğu standart Bluetooth oyun kumandası ile çalıştığını belirtse de, şirket, bu belirlemenin kontrolcünün "Samsung Gaming Hub'unda, oyuncuların seçtikleri desteklenen Samsung cihazına bakılmaksızın en iyi oyun yayını deneyimini sunacağı" anlamına geldiğini söylüyor. Samsung, etiketi, cihazlarında "uyumluluk, kalite, performans, güvenlik ve güvenilirlik"i simgeliyor olarak tanımlıyor.

Ancak, zaten Samsung Gaming Hub ile çalışan bir Bluetooth oyun kumandanız varsa, o zaman o kumandayı kullanmaya devam etmek sorun olmayacaktır.

Samsung Gaming Hub, Xbox Game Pass, GeForce Now, Amazon Luna, Boosteroid, Blacknut, Utomik ve Antstream Arcade gibi bir dizi oyun yayını servisini içeriyor. Ayrıca, Spotify, Twitch ve YouTube gibi platformlardan içerik yayını yapabilir.

Sertifikaya sahip ilk donanım ortağı ürünü, PDP Replay Kablosuz Kumandadır. Düşük gecikmeli bir Bluetooth bağlantısıyla 40 saat pil ömrü sunmaktadır. Samsung Gaming Hub'u başlatmak için ayrılmış bir düğmesi ve TV güç ve ses düğmeleri bulunmaktadır.

PDP Replay, bugünden itibaren PDP'nin web sitesinde ön siparişe açılacak ve Samsung, ürününü daha sonra Amazon ve Best Buy üzerinden satışa sunacak. CES 2024'ten canlı bildiriyoruz, 6-12 Ocak tarihleri arasında Las Vegas'ta. Şovdan en son haberleri buradan takip edebilirsiniz.

Editör: Enes Sapmaz