Guillemot, "Bazı eski Assassin's Creed oyunlarımızdaki dünyalar hala son derece zengin," diyerek, bu yeniden yapımların hem nostalji yaşatacağını hem de yeni oyunculara hitap edeceğini vurguladı. Ubisoft'un amacının, Assassin's Creed oyunlarını daha düzenli bir şekilde piyasaya sürmek olduğunu, ancak her yıl aynı deneyimi sunmak istemediklerini ekledi.

Assasins (2)

Yaklaşan Assassin's Creed Hexe'nin, Kutsal Roma İmparatorluğu'ndaki cadı mahkemeleri sırasında geçen farklı bir oyun olacağı açıklandı. Bu oyun, Japonya'nın Sengoku döneminin sonlarında geçen ve tarihi olaylarla figürleri konu alan Assassin's Creed Shadows'dan oldukça farklı olacak. Shadows, 15 Kasım'da dünya genelinde piyasaya sürülecek.

God of War Ragnarök PC'ye geliyor! God of War Ragnarök PC'ye geliyor!

Guillemot, hangi oyunların yeniden yapılacağını belirtmese de, Kotaku'nun haberine göre Ubisoft, 2013'te piyasaya sürülen ve serinin en sevilen oyunlarından biri olan Black Flag'in yeni bir versiyonu üzerinde çalışıyor. 18. yüzyıl korsanlarına odaklanan bu aksiyon-macera oyunu, hayranlar tarafından büyük ilgi görmüştü.

Editör: Enes Sapmaz