Cozy Grove: Camp Spirit'te oyuncular, hayalet ayılara perili adalarını geliştirmelerinde yardımcı olacakları bir maceraya atılacaklar. Spry Fox, oyunu “iç ısıtan bir macera” olarak tanımlıyor ve yeni aktiviteler, etkileyici hayalet hikayeleri ve kendi hikayeleri ve yetenekleri olan sevimli hayvan arkadaşlar gibi birçok yenilik sunmayı vaat ediyor.

Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock

Netflix'in mobil oyun dünyasına adım attığı 2017 yılından bu yana, şirketin oyun portföyü büyük ölçüde genişledi ve bugün neredeyse 100 mobil oyunu içeriyor. Cozy Grove: Camp Spirit, Netflix’in bünyesindeki stüdyolardan çıkan üçüncü oyun olacak. Bu genişleme, Netflix'in Spry Fox, Night School Studio, Boss Fight Entertainment ve Next Games gibi bağımsız geliştiricileri satın almasının bir sonucu olarak gerçekleşti. Ayrıca, Netflix Helsinki ve Los Angeles'ta AAA oyunlar üzerinde çalışacak yeni stüdyolar kuruyor.

Hayranlar, Cozy Grove: Camp Spirit için Google Play ve App Store'da ön kayıt yaptırabilirler. Bu rahatlatıcı ve büyüleyici oyunun fragmanını izleyerek ön izleme yapabilirsiniz.

Editör: Enes Sapmaz