Oyun, her zamanki gibi etkileyici grafikleri ve akıcı oynanışıyla dikkat çekiyor. PC versiyonu, kilitsiz kare hızı, ultra geniş ekran desteği ve birçok görsel iyileştirme ile gelecek. Ayrıca, yeni yayınlanan Valhalla DLC'si de oyunun PC sürümüne dahil edilecek.

GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu! GTA 6'nın en net çıkış tarihi belli oldu!

God of War serisinin 2018'deki yeniden doğuşu da PC'ye taşınmıştı ve büyük beğeni toplamıştı. Bu nedenle, Ragnarök'ün PC'ye gelmesi beklenen bir gelişmeydi, ancak yine de hayranları heyecanlandırmayı başarıyor. Oyunun, NVIDIA RTX DLSS, AMD FidelityFX Super Resolution ve Intel XeSS gibi ileri seviye grafik teknolojilerini destekleyeceği Sony tarafından onaylandı. Ayrıca, oyun 32:9 ultra geniş ekran monitörlerle uyumlu olacak.

God of War Ragnarök, derinlemesine işlenmiş tek oyunculu hikaye anlatımı ve zengin savaş mekanikleri ile tanınıyor. Bu oyun, seriye birçok yeni öğe ekleyerek, God of War evrenini daha da genişletiyor. Yüksek performanslı PC'lerde olağanüstü bir görsel deneyim sunacağı kesin olan Ragnarök, 19 Eylül'de piyasaya çıkacak. Şu anda ön siparişe açılmış durumda.

Editör: Enes Sapmaz