Twitch’te ve diğer platformlarda yaptığı oyun yayınlarıyla tanından Levent “Levo” Balım, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, hakkındaki bir davada hapis cezasının onandığını duyurdu. Ünlü yayıncı hapse girebilir.

İşte Levo’nun Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklama:

Filminden sonra animasyonu geliyor: Netflix, Minecraft animasyonu için çalışmalara başladı Filminden sonra animasyonu geliyor: Netflix, Minecraft animasyonu için çalışmalara başladı

“Hapis cezam onandı. 2 yıl 1 ay. Bilenler bilir sırf istinaf başvurusu 1-1.5 yıldan aşağı geri dönüş yapmaz. Tam 20 günde istinaf geri dönüş yapıp itirazımızı reddetti. Detayları avukatımla görüşüp en kısa zamanda açıklayacağım. Avukatlarım bile şaşkın siz düşünün.”

Ekran Resmi 2022-07-20 16.38.34

Levo neden hapis cezası aldı?

Yayıncı Leven “Levo” Balım’ın hapis cezasının onaylandığını açıklamasının ardından bu cezanın nedeniyle ilgili birçok teori ortaya atıldı. 

Yayıncı Levo, Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda, sosyal medyada dönen teorilerle alakalı bir durum olmadığını ve konunun kişisel verilerin paylaşılmasıyla alakalı olduğunu söyledi.

Levo'nun konuyla ilgili yaptığı açıklama:

Editör: Burak Karahan