Artık birçok insan iş hayatında aktif bir rol oynamakta. Bu sebeple de ev işleri çalışan insanlar için zamanla çığ gibi büyüyor. Ancak günümüzde teknolojinin son yıllarda her alanda aktif kullanımı sonucunda elektrikli ev aletleri artık telefonumuzdan kontrol edebileceğimiz şekilde programlanıp üretiliyor bu da zamanın daha verimli kullanımını sağlamakta.

Son yıllarda kullanımı artan akıllı robot süpürgelerde insanların değerli zamanını başka şeylere ayırabilmeyi mümkün kılmakta. 2021 yılında alınabilecek en iyi akıllı robot süpürge önerileriyle karşınızdayız.

 

Ilife A6 Akıllı Robot Süpürge

Stoklarda bulunmamakta

Ilife A6 Gen2 CyclonePower 3 aşamalı temizlik teknolojisiyle birlikte tüm ihtiyaçlarınıza karşılık verebilmekte. Ürünün diğer akıllı robot süpürgelerden dış görünüş olarak daha kaliteli ve şık durduğu aşikar ve tasarım detaylarında da iyi bir araştırma çalışması yapılan bu ürünün kalınlığı sadece 2,8 inç. Üstünde bulunan cam teknolojisiyle birlikte de sağlamlık konusunda da kullanıcılara hayli güven sağlayabiliyor.

LED emiş gücü göstergesi üst kapağında yer alan Ilife A6’nın çok kolay bir kullanımı bulunmakta. Gen2 teknoloji sayesinde diğer robot süpürgelerden daha iyi bir çekim kuvveti oluşturan ürün aynı zamanda RoadRover jantlarıyla birlikte halılara veya diğer engellere takılmadan ev temizliğini dip, köşe bırakmaksızın hijyenik bir şekilde yapabilmekte.

Pil konusunda da birçok tercihten önde olan Ilife A6’nın tek şarjla 160 dakika çalışabiliyor. Azami ve normal modlar arasında geçişler yaparak da performansını artırıp azaltabilme seçeneği bulunuyor. Ürünün özellikle tozları tekrardan kaldırmadan temizlik haznesine aktarabilen A6 yüksek performanslı filtresi sayesinde uçuşan tozlara artık son diyebilirsiniz.

3 farklı temizleme modu bulunan A6 Otomatik, noktasal ve kenar temizlik modlarına sahip. Akıllı algılama sensörü sayesinde karşısına çıkan duvar, ev eşyalarını tanır ve bu alanlara temastan kaçınır ayrıca ElectroWall teknoloji sayesinde merdiven gibi yüksek yerleri de tanıyarak tehlikeli kısımlardan düşmeyi önleyebiliyor. Akıllı programlama modlarıyla kendi kendine şarj olabilme, derinlemesine yüksek emiş gücüyle ve V şeklindeki fırçalara sahip ürün yüksek performans, kalite arıyorsanız vazgeçilmeziniz olacaktır.

OKUYUN  The Legend of Zelda: Breath of the Wild ray tracing ile 8K kalitesinde muhteşem bir oyun haline geldi

 

Roborock S6 MaxV Akıllı Robot Süpürge

5.180 TL

 

Akıllı robot süpürge sektöründe sözü geçen Roborock, S6 maxV ile karşınızda. Siyah renkte olan Roborock S6 MaxV modeli üzerinde bulunan 2 adet kamerasıyla derinlik algısı oluşturarak etraftaki engelleri ve riskli bölgeleri daha iyi tanıyabiliyor. Gelişmiş kamera teknolojisiyle birlikte gece-gündüz fark etmeksizin engelleri emin bir şekilde aşarak temizliğini gerçekleştirebilmekte. Yerde bulunan küçük eşyaları fark ederek yönünü değiştirip yeni bir rota oluşturabiliyor.

Güçlü emiş gücü ve performansıyla birlikte aynı zamanda ıslak temizlikte yapabiliyor. Paspas modu sayesinde belirlediğiniz alanlarda paspas yapabilmekte. Haritalama konusunda başarılı olan Roborock S6 MaxV büyük ve oda sayısı fazla olan evlerde stabil şekilde temizlik yapabilmekte.

 

Roborock S5 Max Akıllı Robot Süpürge

4.089 TL

3 saate kadar kesintisiz temizlik yapabilen S5 Max güçlü emiş gücü ve her zeminde çalışabilmesi ile performansını kanıtlıyor. Diğer akıllı robot süpürgelerdeki gibi telefon ve uygulama üzerinden kullanımı, haritalandırma, ıslak ve kuru temizlik aparatlarıyla rahat bir deneyim sağlamakta.

S5 Max’in özelliklerine geldiğimizde 2000 Pa emiş gücü, 5200 mAh bataryası 460 ml toz kutusu 290 ml su tankına sahip. Farklı modlarıyla da akıllı robot süpürgeden istediğiniz her şeyi karşılayacaktır.

 

Viomi V3 Akıllı Robot Süpürge

3.2099 TL

Rakipleri akıllı robot süpürgelerinden daha fazla emiş gücüne sahip bu ürün maks emiş gücü 2600 pa olarak belirtilmekte. Gümüş, bakır ve iyon virüs öldürme özelliğine sahip Hepa filtre kullanan bu cihaz %99 sterilizasyon garantisi sağlıyor. Halılar ve diğer engellere tırmanabilmekle ve 3 çalışma moduyla birlikte ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılıyor. Büyük evler için de kullanımı ideal olan Viomi V3 kendi kendine şarj olurken güvenlik sağlayabilmek için ıslak modda çalışıyorsa otomatik olarak kendini durdurabiliyor. 5 farklı harita desteği, lazer navigasyon ve SLAM algoritması ile birlikte evinizi dipten uca performanslı bir şekilde temizliğini sağlar. 180 dk çalışma süresi, akıllı telefon ile kontrol edilebilme, ıslak ve kuru temizleme, yüksek emiş gücü gibi özellikleri bulunan modelin sağladığı özellikler güçlü bir elektronik süpürgeleri unutmanıza yardımcı olucaktır.

OKUYUN  Xiaomi, Türkiye fabrikası için genç çalışanlar arıyor!

 

Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge

3.000 TL

Xiaomi Mi Akıllı Robot Süpürge. Teknoloji denilince öne çıkan markalardan biri olan Xiaomi, akıllı robot süpürgesiyle de müşterilerinin imdadına yetişiyor. Ülkemizde en çok satılan akıllı robot süpürgelerden olan Xiaomi Mi Robot Süpürge kullanıcılara bu deneyimi en uygun fiyata sağlayabiliyor.

Xiaomi Mi Robot Süpürge ürünün en büyük dezavantajı ıslak temizlik yapamaması. Fiyat olarak daha üst seviyelere çıkamayan kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek bu Mi robot 1800 pa emiş gücü, 3 saate kadar çalışma ömrü, 5200 mAh bataryası ve şık tasarımıyla birlikte gelmekte.

Akıllı yol planlamasını LDS sensörleri ve SLAM algoritması ile birlikte gerçekleştiren cihazın güçlü işlemcisiyle de programları basit bir şekilde çalıştırabiliyor. Uygulaması ile uzaktan kumanda edilebilen bu akıllı robotun üzerinde tam olarak 12 sensör bulunmakta. 0.6 litre hacme sahip toz kutusu ile de beklentileri yüksek oranda karşılıyor.