Hepsiburada, kullanıcılarına 32 kategoride, yaklaşık 111 milyon ürün çeşidini sunan bir alışveriş sitesi hizmetidir. Bunun haricinde HepsiJet,  ve Hepsiburada Market uygulamaları ile hizmet eden Hepsibura https://www.hepsiburada.comda, 20 yıllı aşkın süredir Türkiye piyasasında bulunuyor.

Kullanıcıları ile buluşturduğu son özelliği ise Hepsiburada Premium’dur. İçerisinde birçok özellik bulunduran hizmet, Hepsiburada deneyimini farklı bir boyuta taşıyacak gibi gözüküyor. Kargodan montaja kadar birçok avantaj sağlayan Hepsiburada Premium, kullanıcılarını mutlu edecek gibi gözüküyor. Peki, Hepsiburada Premium avantajlarını öğrenmek istiyorsanız haberimizin detaylarına göz atabilirsiniz.

Hepsiburada Premium nedir?

Hepsiburada alışveriş sitesinin kullanıcılarına belirli bir miktar ödeyerek normal kullanıcılardan farklı avantajlar elde etmesini amaçlayan bir hizmettir.

 •  Premium hizmetini satın alan kullanıcılar 25 TL ve üzeri alışverişlerinde kargo ücreti ödemeyeceklerdir.
 • Alışveriş tutarının yüzde 3 Hepsipapel olarak geri döner. Bu Hepsipapel’er yine site içerisinde dilediğinizce harcanabilir. Ancak Hepsipapel kazanımlarının üst limitleri vardır.
 • Premium kullanan kullanıcılar çağrı merkezine öncelikli olarak bağlanabilir ve destek alabilirler.
 • Siparişleriniz randevulu olarak, seçtiğiniz yere ve belirlediğiniz zamana göre teslim edilebilir.
 • Satın aldığınız ürünleri istediğiniz zaman kapınızdan iade edebilirsiniz.
 • Mobilya ve montaj isteyen diğer ürünlerin montajı Premium ile ücretsiz.
 • İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Manisa illerinde Hepsiburada’dan aldığınız lastikleri ücretsiz montaj ettirebilirsiniz.
 • Seçili elektronik ürünlerinde kullanılan ek güvenlik garantisi fixpack paketler yüzde 50 indirimli.

Hepsiburada Premium

Hepsiburada Premium BluTV ücretsiz mi?

Hepsiburada Premium satın alan kullanıcılar BluTV içeriklerine ücretsiz olarak ulaşabilirler. BluTV’nın normal ücreti 22,90 TL’dır.

Hepsiburada Premium abonelik ne kadar?

Premium özelliğini satın almak isteyenler ayda sadece 9,90 TL ödeyerek sahip olabilirler. Taahhüt sözleşmesi içermeyen hizmet, dilediğiniz zaman da iptal edilebiliyor. BluTV’nin ücreti göz alındığı zaman 9,90 TL her iki avantajdan da yararlanmak isteyenler için oldukça mantıklı. Ayrıca normal kargo ücretleri 14,90 TL’dir. Bu sebep ile sürekli Hepsiburada ile alışveriş yapan kullanıcılar kargo ücreti ödemeyerek tasarruf yapabilirler.

Hepsiburada Premium satın alma nasıl yapılır?

 • Hepsiburada hesabınıza giriş yapın ve ana sayfada bulunan  “Premium’u keşfet”e tıklayın.

Hepsiburada premium satın alma nasıl yapılır?

CV nasıl hazırlanır? Canva'dan ücretsiz özgeçmiş hazırlama nasıl yapılır? CV nasıl hazırlanır? Canva'dan ücretsiz özgeçmiş hazırlama nasıl yapılır?
 • Açılan sayfada “Premium’a Geç” seçeneğine tıklayın.

3-7

 • Karşınıza gelen sayfada kredi kartı bilgilerinizi girin ve siparişi onayla deyin. Kredi kartı ödeme onayınızı verdikten sonra hesabınız Premium’a yükseltilecektir.

4-5

Editör: Engin Çepnioğlu