Apple marka olmayan kulaklıklar iPhone'larda çalışır mı? Apple marka olmayan kulaklıklar iPhone'larda çalışır mı?

Bigscreen, hem "dünyanın en küçük" VR gözlükleri olduğunu hem de kayışla birlikte 170 gramın biraz altında olduğunu iddia ettiği PC aracılığı kullanılabilen Beyond'u tanıttı. İki adet 5K (5.120 x 2.560) 90Hz OLED ekran, altı farklı derecesi izleme ve 93 derecelik düzgün bir yatay görüş alanı sağlar.

İdeal bir yüz uyumu elde etmek için düğmeleri ve diğer kontrolleri ayarlamak yerine Bigscreen, özel olarak ayarlanan bir Beyond tasarımı oluşturmak için bir iPhone uygulaması kullanarak yüzünüzü taramanızı ister. Ayrıca gözlük takıyorsanız, özel reçeteli lensler satın alabilirsiniz. Yerleşik kameralar yerine harici SteamVR kullanan gözlükleri hem video hem de güç sağlayan bir bağlantı kutusu aracılığıyla bir PC'ye bağlanıyor.

beyond vr gözlük (2)

Beyond, SteamVR platformunu destekliyor, tüm uyumlu denetleyiciler ve tüm vücut izleyicileriyle çalışabiliyor. Bigscreen'i kullanmak için en az bir dört çekirdekli işlemciye ve GeForce RTX 2070- veya Radeon RX 5700 XT sınıf üstü grafik kartlarına sahip makul derecede güçlü bir bilgisayara ihtiyacınız olacak.

Bugün 999 dolar gibi bir ücrete ön siparişe açılan Beyond, ilk olarak ABD'ye ve sonrasında ise yılın dördüncü çeyreği gibi Kanada ve Avrupa'ya teslim edilecek. Bigscreen, diğer ülkeler için Beyond'un 2024'te geleceğini söylüyor.

Editör: Enes Sapmaz