The Flash'ın yıllarca süren prodüksiyon aksaklıkları ve ana aktör Ezra Miller'ın polis skandalı olaylarının ardından filmin çıkmayacağı haberleri oldukça çok konuşulmuştu. Ancak The Flash'ın yolda, olduğunu gösteren ilk fragmana bakılırsa, Miller'ın Barry Allen karakteriyle ekranlara geri dönecek

the flash (2)

DC'nin Flashpoint çizgi roman etkinliğine dayanan film, yönetmen Andy Muschietti tarafından yönetiliyor. The Flash, annesinin ölümünü engellemeyi umduğu geçmişe gelişigüzel bir yolculuğa çıkan Barry'yi çoklu evrende karşılaştığı zorluklar takip edecek.

the flash (3)

The Flash'ın fragmanı, eski ve yeni Barry'nin aralarında ittifak kuracaklarını gösteriyor. Ayrıca filmde eski bir Batman yüzü olan (Michael Keaton) ve 'Kara' (Sasha Calle) adında kadın bir Kriptonlu 'Süper Kadın' var. 

John Wick 5'in çekimleri başladı! John Wick 5'in çekimleri başladı!

Flash, DCEU (DC Else Universe)'yu işlevsel olarak çok iyi bir şekilde işleyebilecek ve James Gunn ile Peter Safran'ın yeni DC evrenini tanıtabilecek türden bir proje olmanın tüm özelliklerine sahip. Bu yeni filmin gerçekten WBD'nin son planı olup olmadığını veya cidden işe yarayıp yaramayacağını The Flash 16 Haziran 2023'te vizyona çıkış yapmasına kadar bilemeyeceğiz.

Editör: Enes Sapmaz