14 Haziran'da Türkiye'de hizmet vermeye başlayacak Disney+, daha önce aylık ve yıllık fiyatlarını açıklamıştı. Disney Plus Türkiye'ye özel bir kampanyayı duyurdu ve ö...

Reklamlı Netflix geliyor! Resmi olarak doğrulandı Reklamlı Netflix geliyor! Resmi olarak doğrulandı
14 Haziran'da Türkiye'de hizmet vermeye başlayacak Disney+, daha önce aylık ve yıllık fiyatlarını açıklamıştı. Disney Plus Türkiye'ye özel bir kampanyayı duyurdu ve ön kayıt yaptıran müşterilere yıllık paketin 349,99 TL yerine 279,90 TL olacağını açıkladı. Disney+'ın "Tanışma Paketi"adı verdiği ve Türkiye'ye özel sunduğu kampanya ile müşteriler yıllık pakete indirimli olarak sahip olabilecek. 14 Haziran'dan önce e-posta adresi ile kayıt oluşturan kullanıcılar 349,99 TL yerine 279,90 TL'ye yıllık abonelik satın alabilecekler. Disney Plus web sitesinden duyurulan bu avantajlı paket sayesinde 12 aylık paketi 8 ay fiyatına satın alabileceksiniz.

İndirimli Disney Plus paketi nasıl alınır?

Avantajlı yıllık Disney+ paketini almak için disneyplus.com adresine gidin ve "Şimdi Kaydol" butonuna tıklayın. Daha sonra e-posta adresinizi girin. 14 Haziran’da e-posta adresinize kampanya teklifi gönderilecek. 26 Haziran’a kadar size gelen bu e-postada yer alan bağlantıyı kullanarak 279,90 TL’ye 1 yıllık aboneliğinizi başlatabilirsiniz. Disney Plus fiyatlar: Disney+ aylık abonelik: 34,99 TLDisney+ yıllık abonelik: 349,90 TLDisney+ Tanışma Paketi (yıllık): 279,90 TL Disney Plus'un bu paketleri Netflix'ten farklı olarak herkese aynı ve en yüksek kalitede 4K çözünürlük sunuyor. 7 profil oluşturma ve aynı anda 4 ekranda izleme gibi özellikler de tüm paketlerde mevcut. Netflix'in aytlık 77,99 TL'ye sunduğu bu özellikleri düşünürsek, Disney Plus'ın Türkiye'de oldukça popüler olduğunu görebiliriz.