Youtube gizli mod nedir? İzlediğiniz videoların geçmişe kayıt edilmesini istemiyorsanız Youtube gizli mod nasıl açılır haberimizi inceleyebilirsiniz. Megabayt özel haberimiz ile Youtube gizli mod kapama nasıl yapılır ve Youtube gizlilik ayarları nedir sorularına cevap bulabilirsiniz.

Youtube, kullanıcılar için video izleme ve kanal sahibi olarak videolar yüklemeye yarayan bir sosyal medya hizmetidir. Her insanın zevkine ve tarzına göre içerik bulunduran bu uygulama, kullanıcılar tarafından çok seviliyor. Kullanıcılar günün büyük bir kısmını uygulama içinde geçiriyor, hatta Youtube’dan video izlemeden yemek yiyemeyen insanlar da var. Youtube uygulaması ile izlediğiniz videolar geçmişe kayıt edilir. Bu hizmet sayesinde daha önce izlenen veya yarım kalan videoları görebilir ve tekrar izleyebilirsiniz. Ancak izlediğiniz videoların geçmişe kayıt edilmesini istemiyorsanız, Youtube gizli mod seçeneğini aktif edebilirsiniz.  Gizli modu açmak istiyorsanız, sizler için hazırladığımız haberin detaylarını uygulayın.

Youtube gizli mod nedir?

İnternet tarayıcı uygulamaları ile hayatımıza giren gizli mod, kullanıcı hareketlerini geçmişe kaydedilmesini engeller. Bu sayede kullanıcıların ziyaret ettikleri sayfalar kayıt edilemez. Youtube üzerinden izlenen her video geçmişe kayıt edilir. Bu hizmet sayesinde kullanıcılar, geçmişte izledikleri videoları tekrar gözden geçirebilir ve inceleyebilirler. Gizli mod sayesinde izlenen videolar geçmişe kayıt edilmez.  Ancak hatırlatmakta fayda var işvereniniz, okulunuz veya internet servis sağlayıcınız etkinliğinizi görmeye devam edebilirler.

Youtube gizli mod nasıl açılır?

  • Youtube uygulamanızı başlatın ve sağ üst köşede bulunan profil resminize tıklayın.

Youtube gizli mod nasıl açılır?

  • “Gizli Modu aç” seçeneğini seçin.

Youtube gizli mod nasıl açılır?

ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH hatası nasıl çözülür? ERR_SSL_VERSION_OR_CIPHER_MISMATCH hatası nasıl çözülür?
  • Profil resminizin olduğu bölümde gizli mod simgesinin olduğundan emin olun.

Youtube gizli mod nasıl açılır?

Youtube gizli mod kapatma nasıl yapılır?

  • Sağ üst köşede bulunan gizli mod simgesine tıklayın.

  • Açılan pencerede “Gizli Modu kapat” seçeneğine dokunun.

Gizli modu kapattığınız zaman izlenen videolar kayıt altına alınacaktır. Gizli mod kapandıktan sonra, en son kullanılan hesaba geçiş yapılır.

Youtube gizlilik ayarları nedir?

Gizlilik ayarları sayesinde izleme geçmişini temizleyebilirsiniz. Ayrıca arama geçmişini bu bolümde inceleyebilir ve silebilirsiniz.. Arama ve izleme geçmişini duraklatabilir, geçmiş etkinliklerinizi yönetebilirsiniz. Ayrıca daha önceden engellediğiniz kişileri de bu bölümde görebilirsiniz.  

Editör: Megabayt Haber