Diablo 1996 yıllında piyasaya sürülen ilk oyunuyla büyük bir hayran kitlesi elde etti. Serinin devam oyunları ile bu popülerlik devam ediyor. Blizzard, Diablo Immortal oyunu ile biraz tökezlemiş olsa bile, serinin dördüncü oyunu için hayranlar heyecanlanmaya başladı.

Diablo 4’un çıkış tarihi yaklaştıkça oyunun üretici firması Blizzard Entertainment etkinliklerin hızını artırdı. Son olarak Hell’s Ink dövme dükkanı ile birlikte özel olarak yaptıkları etkinlikte, Diablo 4’un erken erişimine sahip olmak isteyen hayranlar için ilginç bir duyuruda bulundu. Bu duyuruya göre Diablo 4 için düzenlenen etkinliklerde oyuna özgü temalı bir kalıcı dövme yaptırsanız, oyunun beta sürümüne erişebilecek ve oyunun bir dijital kopyasını elde edebileceksiniz. Ayrıca bu dövme için hayranlardan ücret talep edilmeyecek.

Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu! Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu!

7bba25474a4b7a36ff25bf22307b35ebda9a7f6c

Diablo 4 için hazırlanan özel etkinliklerin ilki Los Angeles şehrinde gerçekleşti.  10 Eylüle kadar çeşitli şehirlerde devam edecek bu etkinlikte, Diablo hayranları etkinlik alanına Hell’s Ink tarafından getirilen özel dövme sanatçılarını ziyaret edebilir ve kalıcı dövmelerini yaptırarak oyunun erken erişime sahip olabilirler. Diğer etkinlikler sırasıyla Chicago, New York, Miami, London, Berlin, Melbourne, Sydney şehirlerinde gerçekleşecek. Oyunun Türkiye’de yaşayan bir hayranıysanız bu bilgiler sizin için üzücü bir durum olabilir. Etkinlik ve yeni çıkacak Diablo 4 oyunu ile ilgili detaylı bilgi için bu linke tıklayabilirsiniz.

Oyunun hayranları erken erişim sahibi olmak için dömelerini yaptırmaya ve sosyal medyada paylaşmaya başladı. Diablo 4’un erken eşimi için vücutlarına dövme yaptıran hayranlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizin de bu etkinliğe katılma şansınız olsa erken erişim için kalıcı bir dövme yaptırır mıydınız?

Editör: Engin Çepnioğlu