Türk Telekom, e-cüzdan uygulaması Pokus ile kullanıcılarını düşünmeye devam ediyor. Artık Pokus ile yeni Hazır Limit avantajını sunmaya başlayan Türk Telekom, müşterilerinin anlık nakit ihtiyaçlarını karşılayacak. Türk Telekom mobil müşterileri, ‘Hazır Limit’ yeniliği sayesinde Pokus Kart’larına bakiye yükleyip kullanabilecek.

OpenAI'ın yıllık gelir iddiası ortalığı sarstı! Apple iş birliği cabası... OpenAI'ın yıllık gelir iddiası ortalığı sarstı! Apple iş birliği cabası...

Artık Hazır Limit özelliği sayesinde Pokus Kart’a ödeme limitleri dahilinde yükleme gerçekleştirebilen kullanıcılar, en yakın hesap kesim tarihli fatura döneminde harcamalarını kolayca ödeyebilecek.

türk telekom-1

Türk Telekom'un yeni Hazır Limit avantajından yararlanmak isteyen Türk Telekom faturalı ve faturasız mobil müşterileri, MOBILODEME KAYIT yazıp 5555'e kısa mesaj atarak, Mobil Online İşlemler uygulaması üzerinden ya da Türk Telekom'u arayarak hatlarını kolayca mobil ödemeye açtırabilirler.

Telefon hatları mobil ödemeye açık olan Türk Telekom müşterileri, ‘Hazır Limit’le Pokus kartlarına yükleyecekleri bakiyeyi istediği harcamalarında kullanabilecekler. Bu harcamaları bir sonraki fatura döneminde ödemesi gereken müşteriler, Hazır Limit ödeneğini ana sayfadaki “+” butonuna basarak yararlanabilecekler. Ayrıca Türk Telekom müşterileri Hazır Limit’le Pokus Kartlarına, mobil ödeme limitleri dahilinde yükleme gerçekleştirebilecekler.

Editör: Enes Sapmaz