Naughty Dog'un geliştirdiği sevilen oyun The Last of Us'ın HBO tarafından bir dizi uyarlaması yapılacağının duyurulmasının üzerinden tam 2 yıl geçti. Bugün sonunda diziden ilk fragman yayınlandı ve karaktlerimize ilk bakışımızı yapıyoruz. 

HBO, önümüzdeki yıl HBO Max'e gelecek her şeyi gösteren bir fragman yayınladı ve sonlara doğru da Pedro Pascal'ı Joel, Bella Ramsey'i Ellie ve Nick Offerman'ın Bill rolünde gördüğümüz 20 saniyelik bir The Last Of Us kısa fragmanı bu videonun içerisinde yer alıyor. 

The Last Of Us dizisinden ilk görüntülerin yer aldığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. (Videoyu doğru zamanda otomatik oynatılması için ayarladım ancak çalışmazsa 1:43 civarına alabilirsiniz)

Her ne kadar fragman desek de elimizde olan 20 saniyelik görüntü çok fazla değil. Birkaç silah ve kaçır sahnesi dışında bir şey görmüyoruz. Duvarda enfeksiyon kapmış spor büyümesinin kısa bir görüntüsü, biraz gergin müzik var, Nick Offerman stresli görünüyor ve ardından video Game of Thrones'a geçiyor.

Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu! Netflix, yeni ücretsiz mobil oyununu duyurdu!

Yine de aylardır setten fotoğrafları gördükten sonra dizi içerisinden bazı gerçek görüntüleri görmek güzel oldu. Pedro Pascal'ı ben her ne kadar Joel rolüne yakıştıramamış olsam da genel olarak gelen tepkiler olumlu yönde. 

image_2022-08-22_015242886

Kanada'da şimdiye kadar çekilmiş en büyük TV prodüksiyonu olduğu bildirilen dizi, Naughty Dog'un eş başkanı Neil Druckmann ve daha önce HBO'nun çok beğenilen Chernobyl'in yazarı ve yapımcısı olan Craig Mazin tarafından yazıldı ve yapımcılığı üstlenildi.

Henüz elimizde net bir çıkış tarihi olmasa da dizinin 2023 yılında çıkacağını biliyoruz. Umarız en yakın zamanda bir de çıkış tarihi alırız ve diziyi daha iyi inceleyebileceğimiz uzun bir fragman görürüz.

Editör: Burak Karahan