Ryan Gosling ve yönetmenler Joe ve Anthony Russo'nun yeni bir devam filminde tekrar bir araya geleceği duyuruldu.

the gray man netflix (1)-1

Netflix, filmin The Gray Man evreninin farklı bir yönünü ele alacağını söyledi ve ayrıntılar konusunda şimdilik sessiz kaldı.

The Gray Man, 2 gün içinde 88.5 milyon saat izlendi

Rotten Tomatoes'da yüzde 91 seyirci puanı toplayan film, geçtiğimiz Cuma günü yayınlandığında 92 ülkede Netflix'te bir numaralı film olarak yerini aldı. Netflix, filmin toplamda 88.55 milyon saat izlediğini söyledi.

the gray man netflix (2)

Bu gözden gelinmeyecek başarının Netflix'in aboneleri elinde tutmasına ve yenilerini çekmesine yardımcı olup olmayacağı henüz belli değil. Ancak şirket, son çeyrekte neredeyse bir milyon abone kaybettiğini düşünülünce kaybettiği kullanıcıları pek de toparlayamayacak gibi gözüküyor.

Twitch, cinsel ve şiddet içeren canlı yayınları filtreleyecek yeni özelliğini duyurdu! Twitch, cinsel ve şiddet içeren canlı yayınları filtreleyecek yeni özelliğini duyurdu!

the gray man netflix (1)

Yeni Netflix yapımları yolda

Netflix, The Gray Man'i yapmak için 200 milyon dolar harcadı. Bu nedenle, şirketin filmi bir seri haline getirmesi büyük bir şok olmasa gerek. Ayrıca Extraction ve Army of the Dead'in devamı da dahil olmak üzere, gişe rekorları kıran diğer Netflix filmlerinin devam filmleri de yolda. Bunu yanı sıra Netflix, cinayet gizemi filmi olan Knives Out'un devam filmi geçtiğimiz aylarda izleyicilere duyurulmuştu.

Netflix kendi sevilen film serilerini oluşturmaya çok hevesli gözüküyor. Şirketin başkan yardımcısı Matthew Thunell geçen hafta Reuters'e verdiği demeçte, "Bizim Star Wars veya Harry Potter versiyonumuza sahip olmak istiyoruz ve bunu oluşturmak için çok çalışıyoruz" dedi.

Şirket, geçtiğimiz haftalarda La Casa de Papel'in Kore versiyonunu yapmıştı ve şimdi yeni bir yan yapım üzerinde çalışıyor.

Netflix, The Gray Man devam filminin ne zaman ekranlara geleceğini bilgilerini henüz paylaşmadı.

Editör: Enes Sapmaz