Steam'de aranan oyunu bulmak için harfi harfine yazma dönemi sona eriyor. Valve, Steam uygulaması ve web sitesine getirdiği yeni etiket özellikleri sayesinde aradığınız içeriği bulmayı kolaylaştıracak. Örneğin, "Sony" yazdığınızda ve öneriler arasında PlayStation Studios yayıncı sayfasıyla karşılaşacaksınız. 'Ücretsiz oyunlar' araması yaparsanız karşınıza çıkan sonuçlar, oynaması ücretsiz etiketine sahip oyunlarını içerecek. Steam'deki tüm Final Fantasy veya Star Wars oyunlarını görmek istiyorsanız, arama panelinden bu seriye sayfalarına daha hızlı erişebilmelisiniz.

Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock Team Fortress 3 yalan oldu! Valve'ın yeni oyunu ortaya çıktı: Deadlock

Windows steam (2)

Valve, artık yazım hatalarını daha bağışlayıcı olacak arama özellikleri için başka bir kullanışlı güncelleme yayınladı. Eğer bir oyun arıyorsanız, ancak nasıl yazılacağını tam olarak hatırlayamıyorsanız veya bir kelimeyi yanlış yazıyorsanız, bu özellik istediğiniz oyunu bulmayı daha kolay hale getirecektir. 

Editör: Enes Sapmaz